Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Zoro Güç Konusunda Kime Daha Yakındır?

Zoro Kime Daha Yakın?

• Kullanılan toplam oy
    397
Aga Konu ile alakasız ama Smoothie ve Fujitora hiç seviyelerinin adamı gibi gelmiyor. Yani birinse Yc2 diyorlar Reiju'ya baş belası diyor. Kuzan geliyor insan bir geriliyor. Amiral havasını doruklarına kadar hissediyor. Fujitora desen... Doflamingo'ya diş geçiremiyor.

Gök taşı düşürüp Dof'un iplerini geçemeyen Fuji evet :D En son Zoro'yla beraber kahve muhabbeti yapıp kuş kafesini ittiyorlardı.
2 tarafda denizci tarafındaydı ve Doff resmi olarak schibukai olduğu için hiçbir denizci onu engelleyemezdi. Aynı zamanda kendisi denizcilerin bu ülkeyi kurtarmaya hakkı yok tarzı bir şey söylüyor. Kendi bulunduğu tarafı suçlu bulup orda ülkeyi kurtarcak kişilerin işine karışmayıp destek oluyo. Sorun nerde?

Ya niye bu Zoro fanları İvankovun Mihawktan daha iyi bir öğretmen olduğunu anlamıyor. Sanjinin eğitimine bak adam erkekliğini ortaya koyuyor ve 24 saat düşmanlarla çevrili, Zoroya bak iki yalvarmış ok demiş Mihawk almış kalesine ben seni bütün tehlikerden korurum demiş. Sanji sırf okamalardan kaçmak için uçmayı öğremişken Zoro Peronayla takılmayı öğrenmiştir. İvankovun meyvesi genetik üzerine olduğundan Sanjinin uyuyan potansiyelini uyandırabilecek tek adamdır ve Judgeın demesiyle Sanji kardeşlerinden 100 kat daha fazla uğraşmalıdır. Kamabakka dövüş sanatı ustalarıyla doluyken Mihawın adası maymunlarla doludur. Nasıl bakarsan bak Sanjinin ölüm kampı Zoronun pijama partisinden üstündür. :mincika:

2 tarafda denizci tarafındaydı ve Doff resmi olarak schibukai olduğu için hiçbir denizci onu engelleyemezdi. Aynı zamanda kendisi denizcilerin bu ülkeyi kurtarmaya hakkı yok tarzı bir şey söylüyor. Kendi bulunduğu tarafı suçlu bulup orda ülkeyi kurtarcak kişilerin işine karışmayıp destek oluyo. Sorun nerde?
Law'a karşı 2v1 atarak Doflamingo'ya yardım ederek. Law'ın enerji sınırı olan gücünü azaltarak mı ?

İkisinin aynı tarafta olmasıyla meteorlarının kafesi geçememesinin ya da meteorlarının Law'ın bile kesebileceği çapta bir şey olmasının arasındaki bağlantı ney :D Doffy bu adama atarlanıp Kaido ismini duyunca şaka yapmayı kes Law diyip sinir krizine giriyorsa bu bir şey anlatmalı bana göre.Ya da yanındaki mevkidaşı varken 2v4 yapıp yaralanması falan bilemiyorum.King bu adamla kapışırsa ya da başka bir yc1,ben garanti kaybeder demem şahsen.Bunu diyeceğim Kuzan ya da Akainu örneği var ama.

Kingi yenemeyecegı için bir sorun görmüyorum.
Tüm arc boyunca nerdeyse adam akıllı savaşa sokmadı Oda.Tak diye King'le dövüştürecek bence.Savaşlar da hızlı başladı zaten.King garanti Zoro'nun bence.Hem King ile Queen arası ilişkiden,hem de tahmin ettiğim senaryoda çıkacak olan ödülden dolayı böyle düşünüyorum.

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık