Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Zoro Dayanıklılık Testi

Zoro Hangilerinden Sağ kurtulur?

• Kullanılan toplam oy
    123
İki yonkonun kombine saldırısını saptırıp sağ kaldı eleman.Üstüne yonkoya kalıcı yara verdi.Meteor ve Oden çorbası dışında dayanır rahat rahat

King'in saldırısını neden koydun anlamadım biraz sanji funı zoro haterlığı kokusu var havadaa

aynen zaten bilim piece izliyoruz
Bilim piece degil zaten ama benim gordugum meteorlar hakkinda ki bilgi alev seklinde bir top yada top seklinde oteye gecememis malesef .Oda illa ki kafasina gore alir ama bir meteor gucu ne kadar kisilabilir ki ? Hazir 1 tane dusmusu var hatta tam carpisma yapamadi bile 3 kisi tarafindan 3 kere bolundu sonuc 20 - 30 m civari bir krater .Zoro bunu full beden kokayla atlatiyorsa bassin kokayi kafasina kaidoyu hamlede yere sersin.

Bilim piece degil zaten ama benim gordugum meteorlar hakkinda ki bilgi alev seklinde bir top yada top seklinde oteye gecememis malesef .Oda illa ki kafasina gore alir ama bir meteor gucu ne kadar kisilabilir ki ? Hazir 1 tane dusmusu var hatta tam carpisma yapamadi bile 3 kisi tarafindan 3 kere bolundu sonuc 20 - 30 m civari bir krater .Zoro bunu full beden kokayla atlatiyorsa bassin kokayi kafasina kaidoyu hamlede yere sersin.
yani anime izliyorsan ona göre bir şeyler bekliceksin çok fazla mantık aramak animede mantıklı değil.

Oden çorbasına dayanamaz. Deprem ve Kaido'nun sopası komaya sokar. Magma saldırısının da nasıl geldiği önemli. Geriye kalanlara dayanır.

:d buda yeni mı çıktı şimdi. Tüm op boyunca aldığı en az hasar ne hikmetse arkadaşı kendinden geçirtiyor. Hemde öyle böyle bir kendinden geçirtme değil birdaha kendine gelemiyor. Kuma resmen bulundukları bölgeyi darma duman ediyor şokla, çıkan şok dalgası adanın kendisinden büyük artık nasıl bir şok attıysa ama en az hasarı yemiş arkadaş hala baygın.
Ağa git bı yine izle seriyi senin algılar gitmiş. Luffy dövüşten sonra uyuduktan sonra kolay kalkan bir karakter değil sadece et olunca kalkıyor. Adamın işi bitiyor ve uyuyor bu kadar basit yok bayıldı yok şöyle oldu gibi hurafeler nerden çıktı?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık