Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[İnceleme] Zoro-Astrianism

Konu Nasıldı ?

• Kullanılan toplam oy
    47
Güzel kafa yakmışsın gerçekten. Biraz daha derinlemesine araştırılırsa daha güzel bağlantılar da çıkabilir. Zoro'nun ateşle ilgili bir gücünün çıkması kuvvetli ve beklediğim bir ihtimal (en azından benim açımdan).

İlerde bir sahnede Luffy'nin red hawk, Sanji'nin diable ve Zoro'nun da ateşli hortumlar (tatsu maki) oluşturduğunu görmek güzel olurdu :) Hem mangaka üçlemeleri sever. Bakalım Zoro ateşi kesebildiğini mi yoksa bunu kontrol edip çeşitli saldırılarında da kullanabildiğini mi gösterecek bize. Ellerine sağlık.

Güzel kafa yakmışsın gerçekten. Biraz daha derinlemesine araştırılırsa daha güzel bağlantılar da çıkabilir. Zoro'nun ateşle ilgili bir gücünün çıkması kuvvetli ve beklediğim bir ihtimal (en azından benim açımdan).

İlerde bir sahnede Luffy'nin red hawk, Sanji'nin diable ve Zoro'nun da ateşli hortumlar (tatsu maki) oluşturduğunu görmek güzel olurdu :) Hem mangaka üçlemeleri sever. Bakalım Zoro ateşi kesebildiğini mi yoksa bunu kontrol edip çeşitli saldırılarında da kullanabildiğini mi gösterecek bize. Ellerine sağlık.
Bir ihtimal Zoro'nun ailesi Wano'daki klanlar'dan biri çıkabilir. Shiryuu da Wano'lu çıkarsa fb ile dövüş olayını bağlar. Ateşi kesme olayını da aile mirasına klana bağlar geçer.

Bir ihtimal Zoro'nun ailesi Wano'daki klanlar'dan biri çıkabilir. Shiryuu da Wano'lu çıkarsa fb ile dövüş olayını bağlar. Ateşi kesme olayını da aile mirasına klana bağlar geçer.
Ben o kadar havada kalmasını istemiyorum ateş olayının. Sanji ilerleyen bölümlerde bir şekilde açıklanır belki. Ama Luffy'nin ateş olayı gibi saçma sapan bir taraflarından ateş çıkarmasını istemem. Ya kılıcın bir özelliği olarak ya da daha farklı bir şey. Luffy'nin neresinden ateş çıktığı belli değil. Az mantığa oturtulsa daha güzel olur yani.

Bu arada Oda büyük bir Star Wars fanıymış ve Star Wars'un hikaye kurgusuna göre Zoro'nun babası Shogunmuş :) Yani Zoro'nun babası da Judge gibi katışıksız adi bir adam çıkabilir. Sonra Zoro için ne capsler ne gifler döner var ya..

Anasını kesen bennnn, babasını doğrayan da bennnn :D

Güzel olurdu aslında :)

mrso

Wano ülkesine zoro ilgi göstermesinin amacı ateşi kesmek .Zoro nun en nihayetindeki ama her şeyi kesen bir kılıç ustası olmak. Göz konusundaki teori tutabilir.

Mr.Chaos

Eline sağlık, Zoro serinin başından beri içinden vahşilik kabaran biri. Olabilitesi yüksek.

Bende zoronizm tarzı yeni bir din akımı gibi birşeyler bekliyordum.Gercek teoriymiş emeğine sağlık

Çok güzel bir yorum. İnce düşünmüşsün ve uygun da. Ama Oda'nın bu şekilde ele alacağını sanmıyorum niyeyse, keşke alsa.

Zoro'nun tanrıya inanmaması da enteresan bir detay haline geliyor, Asura ve Rashamon'dan alıntı yapanda kendisi halbuki.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık