Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Zoldyck vs Hayalet Takımı

Zoldyk babalar ne hayaletler görmüştür bu zamana kadar yeğen... Adamlar nesillerdir süikastçi bir yolunu bulup temizlerler hayaletleri hayalet yaparlar.

Yami

Mahayı eliyorum baştan. Gücünde mi değil mi bilmiyoruz. Ki şayet gücünde iste tek bile yürüyebilir.
Çünkü zamanın en güçlü nen kullanıcısı ile kıyasıya bir mücadele sergilemiş.
Mahayı çıkartırsak hayalet takımı garanti alır yani. Silva bir üyeyi almanın onun için zorlu geçtiğini söylemişti.Hatta övmüştü.
Chrollo ile Zeno birbirlerini götürsünler. Silva ve diğer .. Cık.Olmaz

Zeno, Silva ve İllumi'nin Chrollo hariç bütün üyeleri teke tekte alabileceğini düşünüyorum. Fakat örümcekler sayıca avantajlılar. Maha'ya bağlı. Zeno Netero hakkında konuşurken öldüremediği tek kişi diyerek ikisini de övmüştü yanlış hatırlamıyorsam. Maha Netero ayarı çıkarsa Zoldyck'ler rahat alır Maha'yı elersek örümcekler alır gibi.

Maha baya baya netero gücünde ise Zoldycler alır.Mahayı çıkartırsak Chrollo Zeno ve Silvayı alır.Geriye bir tek İllumi kalıyor.Onu da alabilecek adamlar var örümceklerde.

Maha'yı karıştırmazsam, Chrollo ile Feitan'ı indirirlerse diğerleri kolay.

Silva, Feitan'ı alabilir bana göre, Chrollo vs Zeno da da Chrollo ağır basıyor. Zar, zor Zoldyckler kazanır.

Ben seriye yeni başladım Zoldycler sanki bir adım önde duruyor Silva ve Zeno avantajıyla, ayrıca Hisoka İllumi için 95 demişti o da önemli. Bu üçlü götürür işi :rolleyes:

Maha'nın Netero dengi bir karakter olarak çıkmasını bekliyorum. Eğer öyleyse Zoldyck'ler rahat alır. Ama öyle değilse örümcekler de alabilir gibi. Maha'nın gücüne bağlı.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık