Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Zaraki Kenpachi vs. Dracule Mihawk

Kim alır?

• Kullanılan toplam oy
    95
Saçma bir kıyas...Mihawk daha işlenmemiş bir karakter. Karşısında serisi final vermiş bir karakter var ahahhahaha

Mihawk severim ama Zaraki ağır basıyor güç konusunda. Baya canavarlaştı adam seri sonlarına doğru.

Senin Zaraki sevmen tuhaf geliyor bana. Forumdaki tavrınla pek uyuşmuyor o yüzden. Bana sorsan "Bleach'teki en sevdiğim karakter kim" diye, Urahara derim. Zaraki en son aklıma gelecek kişilerden biri.
Aynen öyle. En büyük tezatım bu karakter, belki de tek. Kötü biri olmayı çok isterdim ama şuurlu olduğum sürece elimden kötü bir şey yapmak gelmiyor. Dışa vurmadığım tüm olumsuzlukları Zaraki dışarı atıyor yerime belki de. En azından benim şu anlık açıklamam bu: Aklımın iplerini Zaraki ile salıyorum.

Aynen öyle. En büyük tezatım bu karakter, belki de tek. Kötü biri olmayı çok isterdim ama şuurlu olduğum sürece elimden kötü bir şey yapmak gelmiyor. Dışa vurmadığım tüm olumsuzlukları Zaraki dışarı atıyor yerime belki de. En azından benim şu anlık açıklamam bu: Aklımın iplerini Zaraki ile salıyorum.
Böyle bir sebebi olabileceği aklıma gelmişti, zira benim de Zaraki'yi sevme sebebim bu; aynı zamanda Madara'nın da Might Guy'ın son saldırısını görünce "sahip olduğun her şeyle bana meydan oku" tarzı gösterdiği heyecan da bu yüzden beni etkiler. Hırsları, kendilerine güvenleri, ölüme meydan okumaları...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık