Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Zaman Çarkı (Wheel of Time)

Seri güzele benziyor da çok fazla kitabı var. Bir başlasam diğer kitapları okuyana kadar ilk kitaplarda ne olduğunu unutabilirim :(
Öncesinde daha kısa bi fantastik kurgu okumanı tavsiye ederim. Sissoylu gibi. Keşke sissoylu 3 değil 14 kitap olsaydı dersin ve zaman çarkı döner çağlar gelir geçer :))

İnce ayrıntılar elbet unutulur, o sorun olmaz. Ama karakter çokluğu yorar. Ben 15 ayda bitirdim. Şahsen gayet iyiydi. Ha benim de unuttuğum yerler oldu bu da sadece ikinci kez okumama teşvik ediyor??

Yanılmıyorsam Rand'ın iki elinde birden damga vardı.Eğer kılıç bu ise elleri damgafhsiwjdbjejejej
Kılıçtaki damga elini dağlıyor. Diğer eli farklı sekildeydi, yanlış hatirlamiyorsam iki avucu birlestirme vs gibi bir şey. Ama asıl sorun elini dağlayacaksa kılıçtaki balıkçılın kabzada olması gerekiyor. Sanırım seriyi ikinci kez okuycam, çünkü balıkçıldan yüzlerce kez bahsedildi ama kılıcın neresinde hiç bahsedilmedi??

Kılıcın çeliğinde de balıkçıl vardı yahu. Zaten gösterdikleri sayfada da yazıyor. Eline damgalanmasını görürüz elbet.
Ama kabzada da vardı. Zaten bu sayedeydi elinin damgalanması. Dizide ne yapacaklar? Kılıç elinde erirken metali mi tutacak Rand 2 eliyle. Bana çok boş iş yapmışlar gibi geldi balıkçıl koymamaları.

Kılıçtaki damga elini dağlıyor. Diğer eli farklı sekildeydi, yanlış hatirlamiyorsam iki avucu birlestirme vs gibi bir şey. Ama asıl sorun elini dağlayacaksa kılıçtaki balıkçılın kabzada olması gerekiyor. Sanırım seriyi ikinci kez okuycam, çünkü balıkçıldan yüzlerce kez bahsedildi ama kılıcın neresinde hiç bahsedilmedi??
Neresinde olduğundan bahsedildi.emin olamadığım için şimdi pdf indirip baktım fkdkdksk türkçesinde sayfa 80de ilk defa görüyoruz. Bir de İngilizcesine bakıcam.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık