Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Zaman Atlamasından Sonraki En Güçlü Süpernova Hangisidir?

2 yıl sonra en güçlü süpernova

• Kullanılan toplam oy
    415
Bırak ya o Law'a atmış öngörü sıfır :(
Onun için soruyorum zaten ona. :D

@kadir t. 1'e 1'de Kaido'ya yenildi diye sırt çevirmiyoruz Kid'e. Adam en azından Dof'la Kraker'le uğraşmadan direk en tepedekiyle karşılaşıyor. Dayak yemesinden doğal bir şey yok. :)

@Millennium Wizard Shanks'ı teach değil de Kid alsın da harbiden biraz şenlik olsun seride. Bir de zaten hep diyorum Kid shanks'a karşı avantajlı olduğu için, sol kolunu kendi kesti eşit şartlarda savaşabilmek için. İki kızıl saçlı, iki tek kollu adamın kapışması çok fena olacak. :cool:

Law'dan yancı bile olmaz. :D

@kadir t. 1'e 1'de Kaido'ya yenildi diye sırt çevirmiyoruz Kid'e. Adam en azından Dof'la Kraker'le uğraşmadan direk en tepedekiyle karşılaşıyor. Dayak yemesinden doğal bir şey yok. :)

@Millennium Wizard Shanks'ı teach değil de Kid alsın da harbiden biraz şenlik olsun seride. Bir de zaten hep diyorum Kid shanks'a karşı avantajlı olduğu için, sol kolunu kendi kesti eşit şartlarda savaşabilmek için. İki kızıl saçlı, iki tek kollu adamın kapışması çok fena olacak. :cool:

Luffy Cracker'e bile bu kadar zor yetiyorken Kaido'ya yenilen Kid'e bu kadar laf atılması saçma. Ayrıca Kid'in kaçması olayı ile ilgili olarak da muhtemmelen Kid'e en güçlü adamını göndermiştir Big Mom. Tehlikeyi görmüştüe sonuçta :)

Luffy ölüp gittikten sonra yonko sistemi geri gelir.

Shanks - Kid
Kaido - Urouge
Mom - Bonney

olabilir.Teach ise bilemiyorum o kesin değil.

Luffy Cracker'e bile bu kadar zor yetiyorken Kaido'ya yenilen Kid'e bu kadar laf atılması saçma. Ayrıca Kid'in kaçması olayı ile ilgili olarak da muhtemmelen Kid'e en güçlü adamını göndermiştir Big Mom. Tehlikeyi görmüştüe sonuçta :)
En güçlü adamını gönderse bile bir tereddüte düşmüştür acaba bana gerek kalır mı diye. Bu olayın 2 yıllık zaman atlamasının başlarında olduğunu varsayarsak Kid'in şu an daha iyi bir seviyede olduğunu söyleyebiliriz. Ama bir kaido değil malesef henüz. :)

Luffy ölüp gittikten sonra yonko sistemi geri gelir.

Shanks - Kid
Kaido - Urouge
Mom - Bonney

olabilir.Teach ise bilemiyorum o kesin değil.
Teach ya ölür ya da yeni sistemde amiral olur. Kendisine amiral dedirtmesinin bir sebebi olmalı bence. Hayali coby gibi ileride amiral olmak. :D

En güçlü adamını gönderse bile bir tereddüte düşmüştür acaba bana gerek kalır mı diye. Bu olayın 2 yıllık zaman atlamasının başlarında olduğunu varsayarsak Kid'in şu an daha iyi bir seviyede olduğunu söyleyebiliriz. Ama bir kaido değil malesef henüz. :)

Teach ya ölür ya da yeni sistemde amiral olur. Kendisine amiral dedirtmesinin bir sebebi olmalı bence. Hayali coby gibi ileride amiral olmak. :D
Aynen. Baksana ağızlarından düşürmüyor adamları ve kendisi Kid'i :)

e.oda, supernovaları ilk tanıttıgında zaten farkı koymustu, bir ekstra yapmıs olsada... zirvedeki 5 li degişmedi hiç ;)

http://www.mangapanda.com/one-piece/498/11

burda shakky diyorki sırayla;

kidd, luffy , hawkins , drake , law... bunların dısındakilerde varda iştede, bahsetmeye gerek yok diyor. çünkü yaptıklarıyla ön plana cıkanlar bunlar.

e.oda, zaten saboady savas formasyonundada adamları ayırıyor.

luffy + law ve kidd 3 lü olarak diziliyorlar. hawkins + apoo + drake ve urougede 4 lü olarak. bege ve bonneye ise e.oda acıyıp çöplerle ugrastırıyor.

2 yıl sonrada pek bir sey degişmiyor. luffy ortada yok, law akıllılık yapıp shicibukai olmus. ama iş yapanlar belli drake kendini kanıtlayıp, kaidoya ulasıp himayesine giriyor. hawkins muhtemelen tek takılmıs.

biliyoruzki kidd+ apoo + urouge + bege bigmomun bölgesine girmişler. elde urougenin 4. komutanı indirdigine dair veri var.

peki apoo ve kiddin kime yenildigi bellimi ? yani kiddin özellikle, gemi batırdıgı ve konvoylara saldırdıgı onaylandı. benim düşünceme göre urouge 4. komutanı yendi. linlinde kalanına crackerı yolladı. ee haliylen crackerda kidd ve apooya agır geldi. yine tiplere bakıyoruz. apooda pek bir sey yok, ama kidd kol kaybetmiş. ee luffyninde az daha kaybedecegini hesaba katarsak... muhtemelen kidd, crackera yenildi. burdanda su sonuc cıkar; en azından eustassda , luffy ve ace gibi irade var adamda geri vites yok. muhtemelen ölümüne capıstı. apoonunsa kalleşin alası oldugunu düşünüyorum ;)

sonuc itibariyle; en kötü jenerasyonun en tepesi teach ve luffydir. ikisi kk lik için carpısacaktır.

sonra kidd ve law gelir. shiki ve wb ayarına cıkacak adamlar. arkasındanda bence kaido yerine drake, linlin yerine hawkins , shanks yerinede zoro gelicek :cool:

apoo ve bege kesin ölücekler bence. bonney biriylen evlensin ve güclü cocuk versin diye tasarlanmıs yine bence.

son olarakte amiral edicek 2 adam kalır , vinsmoke sanji ve urouge. oruc reis saglam adammıs, ama diger novaların cok cok daha özel meyveleri var. tekrar ediyorum, diger novaların aksine, onun haki bilerek yeni dünyaya geldigini düşünüyorum. malum e.oda bellamye hakiyi skypieda ögretti ;)

o yüzden oyum bir d. olan lawa vede wbnin yerine gelecek figür oldugunada inanıyorum lawın. kıl payı farklada arkasından kidd gelir yine bence.

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık