Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Z vs. Donquixote Doflamingp

Kim kazanır?

• Z

Kullanılan: 2 100.0%
  • Donquixote Doflamingo

Kullanılan: 0 0.0%
  • Yenişemezler

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    2
Bal gibi adami eziyosun. Evet adam amiral seviyesinde bak yener demiyorum ama o seviyede. Buna hayir diyen biri benim icin kesinlikle yanlis dusunuyo demektir.
Hayir Wb ile ciftetelliye falan gitmiyo ona yardima gidiyo ama hedefi kizaru degil bunu demek istedigimi anlamisken bu soruyu sorarak yapmaya calistigin seyi anlamis degilim

Coby= marco ? Ilginc.
Art niyet falan aramadim zaten sordugun soru mantiksiz gelmistide ondan dedim. Ama bak bence biraz dusun en azindan marco ve jozu amiral durdurabilecek mudacele edebilecek kapisabilecek seviyede degilse bu nasil yonko tayfasi bu nasil beyazsakal korsanlari ? Madem o kadar yoklar 1. Tumen in deyimiyle tayfalarindan birine dokunuldugunda neler olacagini butun okyanus nasil bilecek ? ;)

grandel, marcoyu yermek için, inan herseyi yaptın su iki günde forumda...

sanki kimse, o manga karesini yorumlayamıyormus gibi... herkez kendi cıkarımını yapar.bak ben gördügümü söyleyeyim mesela,wbnin kalbi tekliyor.git bak bakalım yukarıda marconun yüzü çizilmiş, herhangi bir hasar varmı ? kizaru sabaha kadar ugrassa,yine iyileşir adam,kendisi bile diyor yine iyileşirsin diye.

ama wbnin kalbi tekleyince adamın kayıs kopuyor,ha diyorsan sen, benim babamın savas alanında kalbi teklediginde ben böyle yapmam, senin bilecegin iş.dikkat et... sok efekti vermiş e.oda...o dakikadan sonra marco kizaruyu sallamıyor,adam arkadan ısınlarla deliyor,yinede dönüp sallamıyor,hala wbye ulasmaya calısıyor.kosu yolunda giderken,dikkatli bak...adamın dikkati dagınık,kafa wbde,onigumo cıkıp kelepce takıyor.o dakikadan sonra iyleşemedigi içinde tekrar ısın yiyiyor.

ve begenmedigin adam elinde kairoseki ve o ısınlarla,üstüne birde garptan yumruk yemişken,kelepceyi cıkarıp gecip akainuyla vs atıyor,ordaki tüm ezikleri sallarsak,akainuya karsı bir sey yapabilecek tek adamda o.onu gecici olarak tutabilen tek adamda o.

senin, marconun agzını burnunu kırdılar olarak gördügün yerde. benim gördügüm; kizaru marcoyu indirebilmek için artıdan bir koramirale ihtiyac duyuyor,hatta söyle diyor şimdi senin sıran.adamlar bunu belkide önceden planladılar,nasıl squardoyu fişekledikleri gibi. yani vs kizaru + onigumoya karsı marcoya dönüyor ;)

ha kanıt istersen e.oda koymus işte,adama iki kişi hamle yapıyorlar,isterse kizaru daha güclü olsun,bir vsde baska biri digerine yardım ediyorsa,kim olsa 2ye bir der...yani anlıyacagın,kizarunun saldırı gücü dünyanın en iyisi degil,daha ezik luffyi bile öldüremedi ama, marconun savunması dünyanın en iyisi,adam birde kendini iyileştiriyor.

üstelik o amirallerin bebeligini bilen adamlar,teache karsılık durabilicek güc olarak; 3 yonko ve marconun ismini aynı cümlede kullanıyor.bu adam yonko gücünde olmasa bile rahatlıkla amiral gücünde der millette.

@dragon, amiral gücünde adam koramiralden kairoseki yiyor :)
:) ya saka falanmısın sen ? üstteki mesajdan hiç mi anlam cıkaramadın ? şimdi sunlara cevap ver ona göre tartısmaya devam edelim.

1- mantranın ani durumlarda,dagıldıgı,yani kenbunshoku hakinin,bu seride acıklandımı acıklanmadımı ?

2- senin baban kan kusup cökse,sen hasta oldugunu bilsen,mangaka ergenler bile anlasın diye senin agzından,bende bunun olmasından korkuyordum deyip,endisenide acıkca belli etse...sen kalan herseyi bırakıp,sadece babana kosmazmıydın ?

şimdi mantra zaten dagılıyor,marco kenbunshokusu varsa bile kontrolünü kaybetmiş veya wbnin akainuya attıgı yumruktaki gibi gelecek saldırıları önemsememiş olabilir.

ikinci olaraksa,eger diyorsanki sallarım babamı...marco, kizaruyla savas basından beri hep didişdi, bana en üst karede marcoda bir tane hasar göster. varmı ? yok. yani bu ne demek kizaru sabaha kadar dövüsse,marco yine iyileşicek bir halt yapamıyacak demek.adam onun ısınlarını anka formunda içine aldı,zerrede etkilenmedi.bak bir tane degil yüzlerce belkide.

onigumonun yaptıgı sey,dogru zamanda dogru bir hamle baska bir esprisi yok.marco saldırı alsa bile iyileşecegini düsünmüşse eger,kairosekili hamle beklememiştir,adam tüm dikkatini babasına vermiş,delinmesine ragmen arkasına bakmıyor diyorum,hala koramiral diyorlar.

evet marco etkisiz hale getirildi,bir amiral ve bir koramiral saldırdı, adamı sadece kelepceleyip gücünü alabildiler.sonuc ? marco daha sonrasında yakalandımı? indirebilen varmı ? akainunun karsısına dikildimi ? şeklini atarını yapıp,luffyi kurtardımı ?

cevaplar belli...

Marco is one of the strongest characters in the entire One Piece series, as he demonstrated in the war that he was on a similar level of fighting as the three admirals and even Whitebeard himself. He was fully capable of fighting Admirals Kizaru, Aokiji and Akainu equally. Marco is also most likely the strongest member of the Whitebeard Pirates after Whitebeard, given his position as the new authority of the crew.

al buda opwikiadaki marco tanımı.dahada inanmıyorsan,kendi fikrin yapıcak bir sey yok.

Bende dalmışım kaçtır girip çıkıyorum konuya Marco muhabbeti hiç dikkatimi çekmedi gençler konu Z vs Doflamingo Marco'nun gücü kapasitesi çapı falan onları genel tartışma konusunda tartışın konu dağılmasın

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık