Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Yüksek Potansiyele Sahip Karakterler

En Yüksek Potansiyele Sahip 3 Karakter

• Kullanılan toplam oy
    310
Bu başlığı her gördüğümde aklıma tek isim geliyor:FOXY

Adam gerçek bir potansiyel israfı. Diğerleri potansiyellerini az çok gösteriyor ama bu kadar potansiyeli olup israf eden yok bence. Buna en yakın olanlar Buggy ve Enel.

Buggy one piece alemindeki tüm silahlara dayanıklı ama annesi küçükken baş üstü düşürmüş.

Enel ise gerçekten çapsız ya. Adam ölmüyor. Az aşağı inse her yer toprak adam gözünü aya dikmiş.

Birde bunlara ek Blueno var. Mis gibi çilingir. Ama takılmış bir zürafanın peşine gidiyor.

Hayır, hayallerine göre değerlendirmiyoruz. Senin değerlendirmene göre güç istiyor, o zaman potansiyeli de iyi olmalı. Ama WB'ye bak. Adam aile istiyor ama zirve. :) Hayale göre baktığımızda da Mihawk'ın sözü var KK olmak beni geçmekten de zor diye. Öyle değerlendirince de Kid>Zoro oluyor yani.

Silüet bile değil büyük başlar Zoro için. Rüyasında dahi göremiyordur muhtelen onlarla kapıştığını. :/ Zoro'yu övme şeklinde şu 'el yumruğu yemeyen, kendininkini balyoz sanarmış.' Hani Kid, Zoro'nun ulaşmaya çalıştığı yere gitmiş, başarısız olmuş evet ama gitmiş adam. Zoro daha oraya gidemedi. Hani şey gibi düşün, adam kara kuşak sınavında başarısız olmuş, sen daha yeşildesin ama adam başarısız oldu diye dalga geçiyorsun. :/
Karakterlere önüne koydukları hedefi veren mangaka yav... Tabii ki de hedeflerine göre de değerlendireceğiz... dediğin hiçbir şey Kid'i, Zoro'nun üstüne koymuyor... O zaman ne bileyim Chopper falan da yonko'lardan dayak yese üstün mü olacak bu nasıl mantık? Resmen büyük başlardan dayak yedi, kolunu verdi diye karakter övülüyor... doğru bir yaklaşım değil bu... :d
Kingin hiç bir şeyini görmedik Usopp>King mi diyelim ? Ortada olan şeyleri görmeye gerek yok.
Anladım... tahmin ettiğim gibi, tamamen Kid sevginden yazmışsın... Yoksa oturtacağına dair bir kanıt yok...
Pica kesmiş :p
Komutan yaralayıp big memelerden istediğini çalmış. hainliğe rağmen sağ koluyla beraber Kaido ile vs atmış. Shankslara kol verip ittifak kurup tekrar dalmaya hazırlanmış. Şuan X Drake ve Zoro'nun 2v1 attığı Apoo'yu tek Punk Gibson ile yamultmuş. Zoro'nun aksine Kralın hakisine sahip. Luffy gibi sağ kolu da novalarda. Kid'in muhattapı Zoro değil; Luffy. Şuan çok büyük icraati olmasada Zorodan daha dolu ve sağlam bir kariyeri var. muhattap olduğu isimler yeter.
Apoo'ya vurdu da indirdi mi sanki? sonra zurnalandı yav... :d

Neyse dediğim gibi Kid'İn de bir numarası olmadığı için sıkıntı yok. Dayak yemek marifet değil... ayrıca Sağ kolu Zoro dan tek yedi...:ehe:

Karakterlere önüne koydukları hedefi veren mangaka yav... Tabii ki de hedeflerine göre de değerlendireceğiz... dediğin hiçbir şey Kid'i, Zoro'nun üstüne koymuyor... O zaman ne bileyim Chopper falan da yonko'lardan dayak yese üstün mü olacak bu nasıl mantık? Resmen büyük başlardan dayak yedi, kolunu verdi diye karakter övülüyor... doğru bir yaklaşım değil bu... :d

Anladım... tahmin ettiğim gibi, tamamen Kid sevginden yazmışsın... Yoksa oturtacağına dair bir kanıt yok...

Apoo'ya vurdu da indirdi mi sanki? sonra zurnalandı yav... :d

Neyse dediğim gibi Kid'İn de bir numarası olmadığı için sıkıntı yok. Dayak yemek marifet değil... ayrıca Sağ kolu Zoro dan tek yedi...:ehe:
Hedef olarak da üstün zaten? Zoro'nun uzanamadığı ciğere pis demeye devam. :d

O zaman hedefe göre değerlendirmemen gerektiğini kabul ediyon. :d WB aile. Çok üstün bir hedef mesela de mi? Djksks.
Ne alakası var yav? Hedef ve konuma göre değerlendirdiğim için zaten... Luffy-Zoro-Kid diyorum? sjsjs

Wb ise KK olmak istemiyor zaten doğru ama adamın bir unvanı var değil mi?... ayrıca biz şu an hikayeleri bitmiş karakterleri okumuyoruz ve ayrıca ben Kid'i küçümsemiyorum zaten... Adamı yeni nesilin zirve üçlüsüne koyuyorum ama çok ilginç tepkiler alıyorum :d

Ne alakası var yav? Hedef ve konuma göre değerlendirdiğim için zaten... Luffy-Zoro-Kid diyorum? sjsjs

Wb ise KK olmak istemiyor zaten... ayrıca biz şu an hikayeleri bitmiş karakterleri okumuyoruz ve ayrıca ben Kid'i küçümsemiyorum zaten... Adamı yeni nesilin zirve üçlüsüne koyuyorum ama çok ilginç tepkiler alıyorum :d
Konum olarak da üstün. Biri kaptan, biri sağ kol.

İşine gelmeyen gerçeklere ne alakası var deyip kaçma rica ediyorum. :) Hedef dedin hedefte de üstün, konum dedin konumda üstün. Şimdi de seri için hangisi daha önemli diyeceksin sanırım. :d

Kid alayını alır Luffy pert olur ciddiyim çok fazla metal var ve özellikleri çok değisik mesela Boku No Hero Academide Todoroki'nin ateşini tungsten kullanarak engellediler.Tungsten ısıya dayanıklıymış .Kid bizim tayfayı ağlatır Enmayı kürdan niyetine kullanır suiti kutu kola

Konum olarak da üstün. Biri kaptan, biri sağ kol.

İşine gelmeyen gerçeklere ne alakası var deyip kaçma rica ediyorum. :) Hedef dedin hedefte de üstün, konum dedin konumda üstün. Şimdi de seri için hangisi daha önemli diyeceksin sanırım. :d
Vaaovvv ama Kid gaptan kozu da geldi... Hawkins de kaptan reyiz? Apoo da kaptan? daha kaptan sayarım mesela Foxy de kaptan jsjsjs

Ne alakası var deyip kaçmıyorum... bana göre alakası olmadığı için belirtiyorum sadece...

Bak şimdi baştan alayım... Zoro da, Kid de Luffy kadar çok şey yapmadı ama nasıl Zoro'nun verdiği intiba yüzünden, ben bu adam zirve olacak diyorsam, aynısını pek bir şey başaramamış Kid'in verdiği intiba içinde söylüyorum. Bu sohbetin çıkış noktası da; "Kid'in, Zoro'yu kılıçlarına oturtacağı" bende diyorum ki neye göre oturtuyor? Zoro'yu küçümsüyorsunuz ama Kid'in de bir olayı yok ve buraya gelmiş "Ama kaptan ama büyük adamlardan dayak yedi" diye argüman sunuyorsun sonra bir de "Şimdi de seri için hangisi daha önemli diyeceksin sanırım" diye benimle dalga geçiyorsun... Yapma reyiz sana yakışmıyor... :d

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık