Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Yüksek Potansiyele Sahip Karakterler

En Yüksek Potansiyele Sahip 3 Karakter

• Kullanılan toplam oy
    310

Roronoa Zoro

Ben sana manga sayfası attım, gerekçelerini de söyledim. İster anla, ister anlama. O kısım beni ilgilendirmiyor. Artık yapacak açıklamam da kalmadı.
Sen bana manga sayfası atıp varsayımlarda bulundun, ben de attığın manga sayfaları üzerinden yaptığın çıkarımları çürütmeye çalıştım. Olan bu. Kendi gerçeklerin yerine gerçekleri söylemeye çalışsaydın kabul ederdim.

Zoro, Sanji, Lucci.
İlk ikisi zaten ana karakterlerden. Lucci kendine fazla güvenmesinin yanlış olduğunu anlayıp. çalışmaya başladıysa kendi ve meyve üzerinde. Haki'de geliştirirse enfes olur. Ki zaten epeyce bi genç yaşta göstermiş kendini (Flash Back'lere bakalım..)

Law bir D potansiyelini tartışmam ona verdim.
Cobyi nedense yeni Garp olarak görüyorum.
Zoro malum adamımız çok büyük potansiyel.
Ekstradan Kid ve Saboyu da eklemek isterdim.

Kid canavar çıkacak ve muhtemelen bu listedeki herkesi geçecektir.
Sabo da zaten meyvesinde ustalaşmasıyla ve tecrübesini artırmasıyla çok büyük bir güç kazanacaktır.
Zoro da Rayleigh'in gücüne erişecek bence ki bu da genç Rayleigh ile Shanks'ı eş güçte gördüğümden serinin enlerinden oluyor.

@LastiktenAdam Empati ile alakası var. Mantık tek ve mutlak değil. Herkes farklı nedenlerle farklı çıkarımlar yapabilir. Neyse.

Potansiyelin varsa eğitim görmek nasıl torpil olabilir ki :S Bir ustadan eğitim görmek potansiyeline ulaşmanda yardımcı olur. Çocukken şu listedekilerden hepsi kesin birinden eğitim görmüştür. Mesela gördüklerimiz.
-Law Donquixote ailesinden eğitim gördü.
-Zoro kaldığı dojoda eğitim görmeden kendini geliştirmeye çalıştığı halde dojo ustasından duyduğu bir söz dövüş kazanmasına yetti.
-Luffy-Ace-Sabo üçclüsü -ki özellikle Luffy :( çocuğa ne işkenceler etmiş- Garp'tan az dayak yemedi.
-Drake babası ölünce Marine'e katılmış. Varsayım olsa da Marine'de eğitim görmemiş olması mümkün değil ki tuğamiral olmuş.
-Lucci eğitimle rokushiki öğrenmiş.
-Coby Garp'tan eğitim görüp potansiyelini keşfetmiş :/
Liste dışı ama Doflamingo'yu da sayabiliriz Trebol elinden tuttu.

Görmediklerimiz içinden de vardır yoktur bilemeyiz. Yani bence Zoro'nun Mihawk'tan eğitim görmesi torpil değil utançtır :T

LastiktenAdam

Law 26, Kid 23 zoro da 21 yasinda. Seri sonunda nasil ustun oluyorlar anlamis degilim. Cok kesin konusmussun. Luffy roger, zoro reyligh desek bana gore reylighte o zamanlar yonkou seviyesi vardir. Kara kral sonucta. Luffy kk oldugunda zoronun reyligh seviyesinde olacagini dusunuyorum buda yonkou seviyesi demek. Tabi genc kara kraldan bahsediyorum. 71 oy ile en cok oy alan adama oy verenlere fanlikla suclaman olmamis.
Cobyde seri sonu hukumet vs devam ederse amiral olacak diye dusunuyorum. Amiral de az bir potansiyel degil.
Önce şuna bir açıklık getirelim de bu oylamada amaç listedekilerden potansiyeli en fazla 3 kişiye oy vermek değil mi?

LastiktenAdam

@LastiktenAdam Empati ile alakası var. Mantık tek ve mutlak değil. Herkes farklı nedenlerle farklı çıkarımlar yapabilir. Neyse.

Potansiyelin varsa eğitim görmek nasıl torpil olabilir ki :S Bir ustadan eğitim görmek potansiyeline ulaşmanda yardımcı olur. Çocukken şu listedekilerden hepsi kesin birinden eğitim görmüştür. Mesela gördüklerimiz.
-Law Donquixote ailesinden eğitim gördü.
-Zoro kaldığı dojoda eğitim görmeden kendini geliştirmeye çalıştığı halde dojo ustasından duyduğu bir söz dövüş kazanmasına yetti.
-Luffy-Ace-Sabo üçclüsü -ki özellikle Luffy :( çocuğa ne işkenceler etmiş- Garp'tan az dayak yemedi.
-Drake babası ölünce Marine'e katılmış. Varsayım olsa da Marine'de eğitim görmemiş olması mümkün değil ki tuğamiral olmuş.
-Lucci eğitimle rokushiki öğrenmiş.
-Coby Garp'tan eğitim görüp potansiyelini keşfetmiş :/
Liste dışı ama Doflamingo'yu da sayabiliriz Trebol elinden tuttu.

Görmediklerimiz içinden de vardır yoktur bilemeyiz. Yani bence Zoro'nun Mihawk'tan eğitim görmesi torpil değil utançtır :T
Yorumumu Kid, Law vs Zoro ve Zoro vs Sabo üzerinden yaptım(Potansiyel olarak.) Kid,Law bildiğimiz kadarıyla Mihawk kadar efsane birisinden eğitim almadan da üstünler yani eğitim olayını önemsemesen de önemsesen de üstünler. Sabo da aynı şekilde üstün. Yaşları da yakın. Buraya kadar hem fikir olmalıyız.

Lucci veya Smoker yerine Urouge olmalıydı :(

Sabo'nun, mera mera'nın hiyerarşik handikapını haki ile kaldıracağını düşünüyorum. Zaten o ışığı verdi bize Sabo ;) Ace'deki mera mera ile karıştırmayın pilis :p

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık