Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Yu-Gi-Oh! Duel Monsters - Teşekkürler Kazuki Takahashi

Benim orjinal animede en sevdiğim düello bu olabilir.
Atem ve Bakura’nın japonca seslendirmesi türkçesi kadar iyi değil bence.Hadi Bakura fena değil alışkın olmadığın için ama Atem’in ses ergen sesi gibi olmuş türkçe dublajdaki olgun ses tonundan eser yok.Kötü Bakura’nın Pegasus arcındaki türkçe dublajını da hatırlıyorum çok ürkütücüydü japonca ilginç bir şekilde çok daha az etkili.

Atem ve Bakura’nın japonca seslendirmesi türkçesi kadar iyi değil bence.Hadi Bakura fena değil alışkın olmadığın için ama Atem’in ses ergen sesi gibi olmuş türkçe dublajdaki olgun ses tonundan eser yok.Kötü Bakura’nın Pegasus arcındaki türkçe dublajını da hatırlıyorum çok ürkütücüydü japonca ilginç bir şekilde çok daha az etkili.
Ben türkçe dublajlı seriye çocukken denk gelmiştim televizyonda bu yüzden pek hatırlamıyorum ama bir göz atarım.

Pegasus ve Dartz'ın sesi çok kötü ya orijinalde. Özellikle Dartz'ınkinin kadın olduğu çok bariz. Yami Bakura ve Yami Yugi biraz daha olgun olabilirdi orijinalde.

Kalan bölümleri de bitirmiş oldum.

5D's'yi de önceden izlemiştim. Daha başka serisini izlemem herhalde. :)

Yugi vs Atem ve Zorc reyiz iyiydi. Tokatlaya tokatlaya gitti, zar zor yendiler. :bilmem:

Son düzenleme:
Tüm renkli manga bölümlerine erişebileceğimiz bir yer ya da arşiv var mıdır? Renksiz de olur ama genelde kalite çok kötü gözüküyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık