Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] YU-GI-OH! Duel Links

Darkquantum

Anladım ama biraz karışık. Hiç oynadın mı bu desteyle?
Oynadım yok karısık degil aslında rakibe hic bir türlü kontra vermiyor twisteri oyuna sokunca tek sorun sen twisteri oyuna sokunca onun daha güclu bir canavarinin sahada olması onuda zaten big bang shot ve wild tornadoyla veya hane hane ve adhesive explosiveyle kolayca yok ediyorsun

@Ehueheheheh Valkyrie's Rage'den çıkıyor.

Dünya Kupası başladı :D İlk 9.999.999'a girene 1 UR ve 1 SR kart garanti. Eğer girersem Valkyrion'u ve Perfectly Ultimate Great Moth'u seçerim. Geçen KC Cup'ta Asya/Orta Doğu/Afrika yani G Bölgesini seçtiğim için bu kupada da aynı bölge çıktı.

Son düzenleme:
3'er tane olsaydı daha sağlam olacaktı da işte fakir destesi. Ne çıkarıp, ne ekleyebilirim sence.

Champion's Vigilance eklesen güzel olur. Mirror Wall gibi koruyucu kartlar ekleyebilirsin. Onun dışında Burst Stream of Destruction ekleyebilirsin. Rakibin tüm canavarlarını yok eder ama Mavi Gözlü Beyaz Ejderha saldıramaz o tur. Ejder kartları olduğu için Stamping Destruction ekleyebilirsin. Ejder kartı oynadığın vakit sahadaki herhangi kapalı veya açık büyü ve tuzak kartını yok eder ve kartın sahibinden 500 hasar verir.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık