Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] YU-GI-OH! Duel Links

Etkinlikte 6 milyon puan sonunda verdiği ödülü anlayamadım. Puan kasmaya değecek bir ödül mü? Değilse seviye kasmaya başlayacağım. Bilgisi olan varsa yazabilirse memnun olurum :)
Valla ben de ne işe yaradığını çözemedim. Kaiba turnuvasından da gelmişti bir tane ama ne oldu nereye gitti hiçbir fikrim yok. İkon falan sanıyordum da değil sanırım. :bilmem:

Valla ben de ne işe yaradığını çözemedim. Kaiba turnuvasından da gelmişti bir tane ama ne oldu nereye gitti hiçbir fikrim yok. İkon falan sanıyordum da değil sanırım. :bilmem:
Rex'i üçledim, diğer UR'yi de üçledim. SR'ler de tamam. 5 milyona yakın puanım var. Kalan düello haklarımı exp için harcamayı planlıyordum ama şu son ödül beni ikilemde bıraktı :(

Rex'i üçledim, diğer UR'yi de üçledim. SR'ler de tamam. 5 milyona yakın puanım var. Kalan düello haklarımı exp için harcamayı planlıyordum ama şu son ödül beni ikilemde bıraktı :(
Diğer ur stegocyber mı? Sen bitir yine de. Al bakalım belki bir işe yarıyordur. Gerçi exp kastığında bile her türlü 6 milyon olursun. Daha bitmesine 4 gün var. Bu arada Ultimate Tyranno için Ancient Gear kullan. Füzyonla Ultimate Ancient Gear'ı çağır. Onu çağırdın zaman bir şey yapamıyor. Rahatlıkla yenersin.

Diğer ur stegocyber mı? Sen bitir yine de. Al bakalım belki bir işe yarıyordur. Gerçi exp kastığında bile her türlü 6 milyon olursun. Daha bitmesine 4 gün var. Bu arada Ultimate Tyranno için Ancient Gear kullan. Füzyonla Ultimate Ancient Gear'ı çağır. Onu çağırdın zaman bir şey yapamıyor. Rahatlıkla yenersin.
Ancient Gear Ultimate Pound'u kullanıyorum. Art arda saldırılar yapıp kısa sürede bitirebiliyorum düelloyu. Diğer UR''nin ismini bilmiyorum ama Ultimate Tyranno'dan düşüyor.

@Dante13 Başkan 6.000.000 puan sonunda kazandığımız şey başlıkmış. Bir nevi başarı sembolü gibi. Rank düellolarda görmüşsündür belki rakibinin isminin hemen altında KC Cup 2nd stage falan yazıyor. İşte bu başlık o işe yarıyor. Kazandığın turnuva veya etkinlikleri belirtiyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık