Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Uyarıyı kapat
Sayın ziyaretçi, Korsan Fan'a hoş geldiniz. Forumumuzdaki konulara yorum yazmak, muhabbetlere katılmak ve forumumuza paylaşımlarınızla katkıda bulunmak için "Şimdi üye ol!" butonuna tıklayarak kayıt olunuz. Üyelik ile ilgili soru ve sorunlarınız için "Facebook" sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

[Tanıtım] YU-GI-OH! Duel Links

'Oyun Sohbet' forumunda kadir †. tarafından 22 Oca 2017 tarihinde açılan konu

1. Dante13 Katakuri > BM

Dante13 (Katakuri > BM)
    Mesaj Sayısı 643
    Üyelik Tarihi9 May 2016
    Ne demek başkan :sapkali:

U.A. çok eğlenceli bir deste. Midfielder 2 veya 3 olduğunda başla kullanmaya bence.

2. Kaido_93 アフメット

Kaido_93 (アフメット)
    Mesaj Sayısı 4,055
    Üyelik Tarihi8 Ara 2016
    Kesinlikle. Şu gaia genesisi ikinci kez bir açayım mutlaka kullanacağım. :sapkali:

3. Themiss Themiss

Themiss (Themiss)
    Mesaj Sayısı 83
    Üyelik Tarihi31 May 2010
    Midfielder özel yapan o efekti zaten. Yani battle phasede elinde midfielder ve dunker olsun elinde de midfielder ve slugger olsun . Battle phasede önce dunker( midfielder harici diğer kartlar) ile saldır . Rakip senin canavarını öldürecek bir kart kullandığında midfielder efektiyle dunker eline gönderip Slugger çağır . Sonra Slugger ile saldır. Böyle böyle bir sürü hamle hakkın olur. Battle phasede 3 canavarınla saldırma imkanın olur . Rakip turda da aynı şeyi yapabilir ve canavarını koruyabilirsin. STADİUM varken tekrar midfielder efektini kullanıp tüm canavarlarına 500 atak ekleyebilirsin. Deste çok çok eğlenceli. Bir tüyo da mesela rakip turda midfielder ve başka bir U.a. canavarın var elinde de rebounder var . Midfielder ile rebounder summonlarsan elinden ya da mezarliktan 1 u.a. canavarı daha summonlarsın.

Bir ara seninle U.a maçı yapalım da antrenman olsun

Destene de baktım. Anti magic Arrow gereksiz U.a destesinde. Slugger zaten kartları etkisiz hale getiriyor . 3 stadium dan şaşma eğer varsa. STADİUM destenin baş kartlarından . Anti magic Arrow ve Galaxy Cyclone çıkartıp 2 stadium ekle desten baya güzel olur .

4. Dante13 Katakuri > BM

Dante13 (Katakuri > BM)
    Mesaj Sayısı 643
    Üyelik Tarihi9 May 2016
    Tamamdır teşekkür ettim :good: Olur, bu akşam müsaitsen yapabiliriz.

5. Kral Korsan (Üye)
    Mesaj Sayısı 1,751
    Üyelik Tarihi23 Mar 2015
    Crowlerı acmak icin tek seferde 2000 damage vermem gerek büyü kartıyla hangi kartla bunu yapabilirim.?

6. N'eonz I'll Die Smiling.

N'eonz (I'll Die Smiling.)
    Mesaj Sayısı 221
    Üyelik Tarihi12 Eki 2016
    Elemental HERO Flame Wingman kullanarak yapabilirsin o görevi.

7. Kral Korsan (Üye)
    Mesaj Sayısı 1,751
    Üyelik Tarihi23 Mar 2015
    sagol.

8. N'eonz I'll Die Smiling.

Mesaj Sayısı 221
    Üyelik Tarihi12 Eki 2016
    Nasıl gidiyor?

9. Themiss Themiss

Themiss (Themiss)
    Mesaj Sayısı 83
    Üyelik Tarihi31 May 2010
    Bugün yarım saat boşluğum vardı. O arada DL Max oldum. Koaki Meiru baya güçlü bir deste son 15 maçın 14 ünü kazandım. Bu maçların 10 tanesini ikinci turda bitirdim. Aşırı patlayıcı bir deste olmuş.

Şimdi de Kog olmak için ranked atıyorum.

Eğer kart topluyorsanız stable denilen uzun süreli kartları elde etmeye odaklanın. Örnek vermek gerekirse 3 canadia, 3 floodgate, 3 sphere kuriboh, cosmic cyclone gibi. Şu an yine 9999 gem oldu mesajda gemler bekliyor. Bir sonraki box güzel olmazsa diğer kutularda stable kartlar için deste açacağım. 1 ay gem harcamazsanız hemen 9999 oluyor zaten :D

10. N'eonz I'll Die Smiling.

Mesaj Sayısı 221
    Üyelik Tarihi12 Eki 2016
    Aynen. Bende 9999 olunca Gaia'ya yüklendim. Bi 1.5 kadar daha açmam gerekiyor. Artık meta decklerle, rankedla falan ilgileneceğim sanırım. Gerçi sınavda yaklaştı :D. Şu 3 canadia, 3 floodgate, 3 sphere kuriboh vs. Ticket kullanarak mı alsam diye düşünüyorum.

Bu Sayfayı Paylaş

Konuyu Okuyanlar (Üye: 1, Ziyaretçi: 0)

1. Dante13
Yukarı Çık