Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] YU-GI-OH! Duel Links

Ben çoktan bitirdim de karakterlere level kasıyorum. Kahveler falan biriktiği zaman geçitte level 10 Jack'le 3x düello yap karakterlere level kas. Standart düellocu yokluğunda iyi gidiyor.
Şimdi başlayacağım ona.

Benim demek istediğim Jack'in düello ödüllerinden 3er tane düşürdüm bide 5.000.000 puan yaptım.

Ama şu Card Trader Ex yenilenmiyor ya o kötü. Ondan da alacaklarım vardı.

Son düzenleme:
Şimdi başlayacağım ona.

Benim demek istediğim Jack'in düello ödüllerinden 3er tane düşürdüm bide 5.000.000 puan yaptım.

Ama şu Card Trader Ex yenilenmiyor ya o kötü. Ondan da alacaklarım vardı.
Yok ben anladım seni. Devam et bırakma diye yazdım. :good:Bak daha şimdi level 10'dan sr kart düşürdüm. Baya birikti bunlar. 3 tanesi dışında geri kalanı convert yapacağım. Baya ur ve sr kürem olacak. Trader da eksiklerim vardı iyi oldu.

EX'in yenilenmemesi çok kötü maalesef. En kötü ihtimal altın al. Boşa gitmesin küreler. :/

Yav şu npc Bastion Misawa'da Magic Cylinder diye bir tuzak kartı var. 2 ölümcül saldırıma karşı art arda kullandı, anında yenildim. Bu kadar op bir tuzak kartı olmamalı.

Ayrıca tek düelloda 3 defa field spell kullanma görevi var, nasıl yapacam bilginiz var mı?
Ben çoktan bitirdim de karakterlere level kasıyorum. Kahveler falan biriktiği zaman geçitte level 10 Jack'le 3x düello yap karakterlere level kas. Standart düellocu yokluğunda iyi gidiyor.
Çok mantıklı yav. Bunlar niye benim aklıma gelmiyor :hoo:

Yav şu npc Bastion Misawa'da Magic Cylinder diye bir tuzak kartı var. 2 ölümcül saldırıma karşı art arda kullandı, anında yenildim. Bu kadar op bir tuzak kartı olmamalı.

Ayrıca tek düelloda 3 defa field spell kullanma görevi var, nasıl yapacam bilginiz var mı?

Çok mantıklı yav. Bunlar niye benim aklıma gelmiyor :hoo:
Başkan geçici aromage destesi kullan onunla geçersin. Level 10 düellocuyla oyna kart gelene kadar git. Destene 3 aroma garden koy geldiğinde oyna. Hem basit hem de canavarına baya bir atak veriyor. Ondan sonra bitirirsin zaten. Onunla jasmine rosemary bergamot falan da koy desteye.

Sürekli böyle yapıyorum. Etkinlik bitene kadar level 30-40 oynuyorum, bittikten sonra 10'a geçip level kasıyorum. Hem ödülleri de vermeye devam ediyor. Baya karlı bir iş gibi.:)

Başkan geçici aromage destesi kullan onunla geçersin. Level 10 düellocuyla oyna kart gelene kadar git. Destene 3 aroma garden koy geldiğinde oyna. Hem basit hem de canavarına baya bir atak veriyor. Ondan sonra bitirirsin zaten. Onunla jasmine rosemary bergamot falan da koy desteye.

Sürekli böyle yapıyorum. Etkinlik bitene kadar level 30-40 oynuyorum, bittikten sonra 10'a geçip level kasıyorum. Hem ödülleri de vermeye devam ediyor. Baya karlı bir iş gibi.:)
Field Spell pek kullanmadığımdan bilmiyorum. Meydanda field spell varken onu atıp yenisini koyabiliyor muyuz?

Aynen baya karlı dediğin gibi :good:

Sağol tavsiyen için. Aslında zor değil bu elemanı yenmek. Destemde büyü tuzak kartı etkisiz hale getiren 3-4 çeşit kartım var. Onlardan birini beklesem rahat yenerim. Son maçımda biraz risk aldım, tuzak kartı o kart değildir heralde dedim saldırdım, o kart çıktı. Neyse daha yeni kullandı bu seferki kesin değildir dedim tekrar o kart çıktı :D bir de daha oyunun başları.

Bir dahakine risk alma niyetim yok :)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık