Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] YU-GI-OH! Duel Links

Ben açalı 1 ay oldu. 5000 üstü puan almakta sıkıntı çekiyorsan sana bir kaç taktik vereyim. Öncelikle destede kart kalmayana kadar düelloyu uzat o sana ekstra puan verir. Yapabiliyorsun 3000 üstü bir atakla maçı bitir . Özel çağrılar yaparsan daha fazla skor alırsın. İnternette bakarsan bir kaç deste örneği bulursun eğer hala yapamazsan özel mesaj at halledeyim
Ayrıca tek seferde rakip can puanına 5000 veya üstünde bir hasar verilirse, sadece bundan 1800 assessment puanı geliyor. Bir defa yaptığımdan biliyorum :)

Sen açtın mı ?
Tek seferde 3000 ve üstü darbe indir. Sihir kartı ve tuzak kartı kullan. Yapabiliyorsan ritüel ve füzyon çağır. Sonra 5 ve üstü yıldızlı canavarı tribute edip çağır. Senkro çağrı da yap. Ayrıca glossy prismatic kart falan da kullan. Tüm bunların içinde olduğu geçici bir deste hazırla bak 5000+ puan alırsın. Ben 7000 mi 7400 mü neyle açtım Crow'u.

Ben açalı 1 ay oldu. 5000 üstü puan almakta sıkıntı çekiyorsan sana bir kaç taktik vereyim. Öncelikle destede kart kalmayana kadar düelloyu uzat o sana ekstra puan verir. Yapabiliyorsun 3000 üstü bir atakla maçı bitir . Özel çağrılar yaparsan daha fazla skor alırsın. İnternette bakarsan bir kaç deste örneği bulursun eğer hala yapamazsan özel mesaj at halledeyim

Tek seferde 3000 ve üstü darbe indir. Sihir kartı ve tuzak kartı kullan. Yapabiliyorsan ritüel ve füzyon çağır. Sonra 5 ve üstü yıldızlı canavarı tribute edip çağır. Senkro çağrı da yap. Ayrıca glossy prismatic kart falan da kullan. Tüm bunların içinde olduğu geçici bir deste hazırla bak 5000+ puan alırsın. Ben 7000 mi 7400 mü neyle açtım Crow'u.
Anladım sağ olun. Zaten ayarlamıstım desteyi synchro,ritual,fusion falan. Bir daha yenelim,bakalım.

Kartlarımın 23'te 12'si canavar olmasına rağmen çıkan ilk 8 kartta bi tane bile denk gelmemesi, bir sonraki düelloda ise ilk 5 kartta yine hiç denk gelmemesi oldukça sinir bozucu.. Önceki bazı düellolarda hep canavar denk geliyor büyü-tuzak kartı çıkmıyordu.. Nasıl bir şanstır bu, çok basit maçlar gidiyor bu şekilde :(

Kartlarımın 23'te 12'si canavar olmasına rağmen çıkan ilk 8 kartta bi tane bile denk gelmemesi, bir sonraki düelloda ise ilk 5 kartta yine hiç denk gelmemesi oldukça sinir bozucu.. Önceki bazı düellolarda hep canavar denk geliyor büyü-tuzak kartı çıkmıyordu.. Nasıl bir şanstır bu, çok basit maçlar gidiyor bu şekilde :(
Desteni 20 karta düşür. 3 kart destende gereksizdir. Ne zaman ne çekeceğini bilmek stratejinde büyük rol oynar. Bazen bende de oluyor o sıkıntı o duruma yapacak bir şey yok.

@Themiss Obelisk'i nasıl elde ediyoruz? Slifer ve Ra var ama Obelisk yok. Daha önceki oyunumda da aynıydı. Bulamamıştım Obelisk'i.
Obelisk oyuna eklenmedi daha. Ra ve Slifer var oyunda sadece.

Arkadaşlar telefonu değiştirdim. Şuan oyun yeniden yükleniyor. Bu data transferi oyun indirildikten sonra mı yapayım yoksa indirmeden önce mi? Diğer telefondaki hesabımı buraya aktaracağım.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık