Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] YU-GI-OH! Duel Links

Nihayet Marik reis geliyor vaziyet alın!

Bir de Konami'nin attığı twite göre Arkana (Japonca versiyonunda Pandora olarak geçiyor) oynanabilir olacakmış. Twit şu.

本日開催!「ジャンプビクトリーカーニバル2017」のデュエルリンクス体験コーナーでは、現在ゲーム内で出現中の「パンドラ」が会場限定でプレイヤブルキャラとして使用可能!また、体験コーナーに参加すると特製うちわをプレゼント!来場予定の方は是非KONAMIブースをお楽しみください!

Son düzenleme:
Yeri değildir belki de bir şey sorucam.Animede egzodya(nasıl yazılıyo bilmiyom) mı daha güçlüydü yoksa şu mısır tanrı kartları mı ?

Yeri değildir belki de bir şey sorucam.Animede egzodya(nasıl yazılıyo bilmiyom) mı daha güçlüydü yoksa şu mısır tanrı kartları mı ?
Exodia daha güçlü.Zira çağırabilirsen oyunu kazanıyorsun ancak 3 mısır kartınında şöyle bir özelliği var.3 ünü feda ederek Horakhty, the Creator God of Light 'i çağırabiliyorsun ki oda keza oyunu direk olarak kazandırıyor.Elbette Horakhty Exodia'dan daha güçlü.

Exodia sana oyunu otomatik kazandırıyor. İstese 1 can puanın olsun. Tabi çağırması çok zor olduğu için çok fazla kullanılmıyordu. 5 kart gerekiyor çünkü. O yüzden Mısır kartları daha iyi.
Ama Exodia'yı çagırdığını düşünürsen o daha mı iyi ?

Sadece 5 kart gerektiği için güçlü olsa da kullanışsız diyorsun öyle mi ?

Edit:
@TheBeast

Hmm Horakhty'i hiç duymamıştım.Exoadia herhangi bir mısır tanrı kartıyla karşılaşsa kim alırdı şeklinde sormuştum ama aldım cevabımı.

Sağolun.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık