Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[İnceleme] Yeni Tayfa Üyesi Şablonu

Fotograf bulamadim ama bir teoride gormustum Franky nin weapons left yeteneginde eli acildiginda eli pati seklini aliyordu kumanin avucunun icine benziyordu fotograf bulamadim bulunca eklerim o da guzel bir baglanti bence. Ayrica kuma ve franky ikiside bir sayborg nikyu nikyu Franky ye cok yakisir.

Fotograf bulamadim ama bir teoride gormustum Franky nin weapons left yeteneginde eli acildiginda eli pati seklini aliyordu kumanin avucunun icine benziyordu fotograf bulamadim bulunca eklerim o da guzel bir baglanti bence. Ayrica kuma ve franky ikiside bir sayborg nikyu nikyu Franky ye cok yakisir.
Franky ye yakışır ama tayfaya yeni biri eklenmez. O yüzden olması bence çok mümkün değil gibi.

Çok saçma belki ama Kuni Kuni diye bir meyve de olabilir. Kuni ülke, şehir demek. Kale varsa ülke de olsun :D
Biraz daha zorlarsam Kutsu Kutsu falan da çıkabilir. Acı meyvesi :D

Nikyu Nikyu meyvesini ileride Franky yiyecek diye teoriler var. Denk gelmiştim bir ara. Gerçek olmasını isterdim.

Nikyu Nikyu meyvesini ileride Franky yiyecek diye teoriler var. Denk gelmiştim bir ara. Gerçek olmasını isterdim.
Grand line da tayfa ya katilan herkes de şeytan meyvesi varken frankyde yok. Ilerde yiyebilir ama sayborg oldugundan bir de luffy franky i ateş atarken ilk kez gordugunde "seytan meyvesi kullanicisi mi?" demişt i ayrica Franky yuzmeyi seviyorum demisti. Herşey olabilir ama Franky e nikyu nikyu yakişirdi.

Güzel çalışma, hazırlayanların da paylaşanların da ellerine sağlık.

Crocus East Blue'da değil Grand Line'daydı sanki.
Nico Olvia'nın ölümü de kesin değildi gibi hatırlıyorum.
Crocus'un olayı tayfa alım olayını kapatması. Yoksa kendisi Grand Line'ın tam başında dediğin gibi.
Ohara'dan kimse sağ kurtulmadı, kendisi ağacın içindeydi zaten. Öyle bakarsak ne Clover ne de diğer arkeologlar ölmedi deriz, cesetleri görmedik çünkü;).

Grand line da tayfa ya katilan herkes de şeytan meyvesi varken frankyde yok. Ilerde yiyebilir ama sayborg oldugundan bir de luffy franky i ateş atarken ilk kez gordugunde "seytan meyvesi kullanicisi mi?" demişt i ayrica Franky yuzmeyi seviyorum demisti. Herşey olabilir ama Franky e nikyu nikyu yakişirdi.
Aynen yüzmeyi sevdiği için Mera Mera'yı reddetmişti. Bence de çok yakışırdı. Umarım fikirleri değişir de Nikyu Nikyu'yu yer.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık