Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[İnceleme] Yeni Tayfa Üyesi Şablonu

Ben de orojackson'da görmüştüm 1 tane teori tadında

AB-Brook
CD-Chopper
EF-Franky
GH-?(Gastino:D)
IJ-Jinbei
KL-Luffy
MN-Nami
OP-?(Otama)
QR-Robin
ST-Sanji
UV-Usopp
WX-?(Weevil)
YZ-Zoro

Bu mantikla gidelim. Kadin uye Carrot olsa. Nami ve Robin gibi gecmisi oldugunu sanmiyorum. O yuzden diyeyim ki Smoothie. Annesi tarafindan zulum gormustur belki. Tayfa 3 gomlek yukari ceker. Belki Pudding de olabilir ama tayfada zaten Robin var. Gerek yok. Kadin aday yok fazla. Sadece Carrot var gorunurde.( smoothie sadece temenni)

Reddeden. Reverie giderler. Orada Vivi goruruler. Vivi teklifiniz hala gecerli mi diye sorar ve bir kez daha reddediyorum deyip ayrilir.

Erkek1- Wano'dan biri gelebilir. Belki bir shinobi bile olabilir. Ya da direkt samuray koyarlar. Momo bile olabilir.

Erkek2- Kuzan. Tayfanin bi haltlar becerebilecegine inandigi vakit katilabilir belki. Hukumetin adaletine inandigini sanmiyorum artik. Devrimcilere katilmazsa tayfaya katilmasi daha iyi. Tayfada kivrilir yere yatar. Seste cikartmaz. Ama tayfanin guc dengesini fazla bozar. Bu yuzden Luffy'nin en azindan bi yonko level olmasi lazim.

Bu mantikla gidelim. Kadin uye Carrot olsa. Nami ve Robin gibi gecmisi oldugunu sanmiyorum. O yuzden diyeyim ki Smoothie. Annesi tarafindan zulum gormustur belki. Tayfa 3 gomlek yukari ceker. Belki Pudding de olabilir ama tayfada zaten Robin var. Gerek yok. Kadin aday yok fazla. Sadece Carrot var gorunurde.( smoothie sadece temenni)

Reddeden. Reverie giderler. Orada Vivi goruruler. Vivi teklifiniz hala gecerli mi diye sorar ve bir kez daha reddediyorum deyip ayrilir.

Erkek1- Wano'dan biri gelebilir. Belki bir shinobi bile olabilir. Ya da direkt samuray koyarlar. Momo bile olabilir.

Erkek2- Kuzan. Tayfanin bi haltlar becerebilecegine inandigi vakit katilabilir belki. Hukumetin adaletine inandigini sanmiyorum artik. Devrimcilere katilmazsa tayfaya katilmasi daha iyi. Tayfada kivrilir yere yatar. Seste cikartmaz. Ama tayfanin guc dengesini fazla bozar. Bu yuzden Luffy'nin en azindan bi yonko level olmasi lazim.
Smoothie'nin geleceğini pek sanmıyorum. Tottoland arcta en büyük aday Pudding'idi. Lakin bu saatten sonra akıbeti ne olur bilinmez. Kadın üyelerde Carrot-Vivi-Tama herhangi biri çıksa bile arka planlarını doldurmak pek zor değil. Ama hükümet adaletsizliği teması devam edecek ise Vivi en büyük aday konumuna çıktı Reverie'den sonra. Tehdit ve yozlaşmışlığın giderek büyüyeceğini de hesaba katarsak;

Rüşvet alan denizci,
Shichibukai ünvanı ile ülkeye eziyet eden Crocodile,
Buster Call ile Ohara'yı yok eden hükümet.

Hükümetin gücünü kullanarak yapılan adaletsizlik teması genelde hep tayfanın kadınlarını buluyor. Im veya Gorosei eliyle Vivi başka bir amacın hedefi haline gelebilir. Tabi Vivi'yi sevmem, umarım gelmez. Gelirse de teklif reddeden şeması kalkmış olacak. Bunun yanında diğer Wano olasılığını çok önceden üste yazmışım;

Gelecek kadın üyenin teması, hükümetin adaletsizliği (Arlong-Nezumi, Crocodile). Bundan dolayı Kaido’nun en başında Wano işgaline gizli destek veya onay veren Gorosei olabilir. Sonuçta bilinmeyen gücü dolayısıyla çekinilen bir ülke var ama buradan tüm dünyayı sarsan kitabeler çıkmış. Üstelik Oden’in öldürülmesinden en karlı çıkan Dünya Hükumeti olmuştur. Saklı tarihi sadece öğrenmeye çalışıyor diye yok edilen Ohara, Wano yanında tehdit bile sayılmaz. Ayrıca Kaido’nun Gorosei ile bir bağlantısı olduğu düşünülürse Doffy’nin ortaklığı daha anlamlı hale gelir. Geriye kalan tek soru, Kaido’nun başlatmak istediği büyük savaş. Savaş doğrudan hükümete karşı mı yoksa Kaido’nun dengesizliği ve ölüm arzusuyla heves ettiği evrene son verme isteği mi. Dünyaya savaş açma fikri Doffy için neredeyse orgazm sebebi. Ve Kaido bu savaşı kazansaydı da, kaybetseydi de Doffy istediğine ulaşmış olacaktı.
Momo için ise bence zor. 3. erkek üyeler genelde belalı oluyor. Zaten zamanda yolculuk yapmış ve ülkesinin hasretini çeken biri böyle bir macera için ayrılmaz oradan. 3. erkek için hala tek uygun adan C.C gibi duruyor. Kuzan'a gelince onu severim fakat BB tayfasına kendi için veya bir amaç için katılmış olsa bile 2 yolda Luffy'nin gemisine çıkmıyor.

12-Momonosuke(Çocuk Sapık)
8-Brook(Yaşlı Sapık)
4-Sanji(Genç Sapık)

11-Vegapunk-Ceaser
Tayfada Usopp olmasaydı Apoo derdim.

10-Komurasaki-Carrot-Tama ya da diğer

Robin-Nami ile Law'ın da çok benzer yanları var.
- Law, zaten şuanda tayfadanmış gibi görünüyor. Nami ile Robin benzerliklerine göre yorumlamam gerekirse Law'da geçici üye gibi zaten.
- Law, Luffy'nin şapkasını kafasına takmadı belki ama Amazon Lily'de eline alıp şapkaya bakarak düşüncelere daldı.
- Dressrosa'da Doffy'e " Seni yendiğim an özgür kalacağım andır." demişti. Luffy sayesinde özgür, 13 yıllık kininden kurtardı.
- Law ' da ailesini gözlerinin önünde kaybetti.
- Ve Law'da D.'nin merakı üzerinden bir keşifte gibi duruyor.
- Nami'den farklı olup Robin hükümet tarafından aranan birisiydi. Aynı şekilde Law'da meyvesinden ötürü aranan adam oldu. Robin yıllardır hükümetten kaçarken Law, Doffy'den kaçtı. Ve ikisi de Luffy ile tanıştıktan sonra kaçmayı bıraktılar. Ayrıca Robin (Şeytanın Çocuğu) Law (Beyaz Kurşun Hastalığı) insanlar tarafından dışlandı.
- Robin ile bir benzerlikleri daha var. O da Robin'i gitmesi için uğurlayan ailesinden sonra değer verdiği Jaguar D. Saul iken Law'ı gitmesi için uğurlayan Corazon oldu.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------

Usopp-Franky ile de biraz benzerlikleri var.

- Baş belası bir çocuktu.
- Hiç denilecek kadar tayfasıyla görmemiş olsakta Law'ı takip eden tayfası var.
- Filler sahne seriyi etkiler mi bilmesem de hiç yoktan Luffy ile vs atmışlığını gördük.
- Lakabı Ölüm Cerrahı
- Tashigi'nin deyişi ile sonradan psikopat olarak biliniyor.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

Tayfaya verdiği tepkilerden ötürü zaten tayfada ki trollük rolü her şeye itiraz eden-şaşırıp kalan nakama olur. :hhh:

Son düzenleme:
Robin-Nami ile Law'ın da çok benzer yanları var.
- Law, zaten şuanda tayfadanmış gibi görünüyor. Nami ile Robin benzerliklerine göre yorumlamam gerekirse Law'da geçici üye gibi zaten.
- Law, Luffy'nin şapkasını kafasına takmadı belki ama Amazon Lily'de eline alıp şapkaya bakarak düşüncelere daldı.
- Dressrosa'da Doffy'e " Seni yendiğim an özgür kalacağım andır." demişti. Luffy sayesinde özgür, 13 yıllık kininden kurtardı.
- Law ' da ailesini gözlerinin önünde kaybetti.
- Ve Law'da D.'nin merakı üzerinden bir keşifte gibi duruyor.
- Nami'den farklı olup Robin hükümet tarafından aranan birisiydi. Aynı şekilde Law'da meyvesinden ötürü aranan adam oldu. Robin yıllardır hükümetten kaçarken Law, Doffy'den kaçtı. Ve ikisi de Luffy ile tanıştıktan sonra kaçmayı bıraktılar. Ayrıca Robin (Şeytanın Çocuğu) Law (Beyaz Kurşun Hastalığı) insanlar tarafından dışlandı.
- Robin ile bir benzerlikleri daha var. O da Robin'i gitmesi için uğurlayan ailesinden sonra değer verdiği Jaguar D. Saul iken Law'ı gitmesi için uğurlayan Corazon oldu.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Z = teklif red eden için Law uygun. Luffy, Law için her nakamam deyişinde red ediyor. :hhh: Tayfaya verdiği tepkilerden ötürü de zaten tayfada ki trollük rolü her şeye itiraz eden-şaşırıp kalan nakama olur. :hhh:
Law ve Jimbei belki tayfasıyla birlikte katılır.
Zoro samurayların komutanı olur
Law kendi tayfasının
Jimbei balıkadamların

Law ve Jimbei belki tayfasıyla birlikte katılır.
Zoro samurayların komutanı olur
Law kendi tayfasının
Jimbei balıkadamların
Oda, nedendir bilmiyorum sanki inatla Law'ı tayfasından ayrı çiziyor. Law ön plandayken tayfasını geride bırakıyor. Buraya ekleyeyim bari her tayfa üyesi bir hayvanı simgeliyor. Law'da kar leoparı simgeleyen karakter. Tayfada bir tanede buzullarda yaşayan olsa fena olmaz. :cool::cool:

Umarım Jinbei düşünür ve derki ilk başta çok hevesliydim ama düşündümde Luffy benden geçti artık. Ben senin gönlün olsun diye öyle dedim ama artık maceralar bana göre değil, ben emekli bir balık kafasıyım der ve teklifi reddeder. Gençliğin önünü tıkamayalım der. Sonra da senin için ölüyorum der ve ölür.@Daredewill

Umarım Jinbei düşünür ve derki ilk başta çok hevesliydim ama düşündümde Luffy benden geçti artık. Ben senin gönlün olsun diye öyle dedim ama artık maceralar bana göre değil, ben emekli bir balık kafasıyım der ve teklifi reddeder. Gençliğin önünü tıkamayalım der. Sonra da senin için ölüyorum der ve ölür.@Daredewill
Ölmez o, hepimizi gömer. Gelecekse de en azından kolu bacağı verip gelsin. Tayfaya en uygun olmayan üye kim diye anket yapsak ilk 10'a girer.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık