Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Yeni Ödül Tahminleri

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
İyi de o kendi vereceği ödül. Usopp, Dof'a ciddi zarar verdi o da tanrı Usopp'u sevmiyorum dedi dayadı ödülü. Ama Usopp'un Marineye herhangi bir tehdidi yok ki adama yüksek ödül versinler. Biri der 300 biri der 500. Mümkünatı bile yok bence.
Ennies Loby'de de Usopp sadece bayrağı yaktı ama Nami'nin ödülü onunkinden düşüktü.Chopper'da trolledi ama ben Usopp'un o arcta Nami'yi geçmesini saçma buluyorum.

Luffy 550 m'nin üzerinde olur.Ace'in ödülünü geçecektir bu arc.
Zoro en fazla 250 m olur bence.
Franky 80 m olur ya da ona yakın bir şey.
Robin 100 m sınırına dayanır.
Law'da 500 m'yi geçer.
Diğerleri de kayda değer bir şey yapmadılarsa artsa bile çok fazla artacağını sanmıyorum

Bence Kid'in ödülüne göre şekillenir olay kaçtı hatırlamıyorum ama 400 kusur gibi birşeydi onun 10 15 milyon üstü olur çok aşmaz bence.

İyi de o kendi vereceği ödül. Usopp, Dof'a ciddi zarar verdi o da tanrı Usopp'u sevmiyorum dedi dayadı ödülü. Ama Usopp'un Marineye herhangi bir tehdidi yok ki adama yüksek ödül versinler. Biri der 300 biri der 500. Mümkünatı bile yok bence.
+1
Usop yarın ölecekse 1 milyar beliye bile razıyım ben.

Cedric

Luffy'nin ailesi, şuana kadar yapmış olduğu işler, haki kullanabilmesi, balık adam arcı, yeni dünya da bulunmaları, PH de yaptıkları icraatlar, kurmuş olduğu ittifak, Dresrosa da kolezyumda olanlar, Doffyi mağlubiyete uğratma ve Doffy'nin gizli bilgiyi söylemiş olacağını da eklemek istiyorum arc sonu, Ace'in ödülü ve Chincao'nun ödülü tüm takıma etki edeceğini düşünüyorum. Crocoyu yendiğinde 70 artmıştı sanırım şimdi ki shi ise hem yeni dünya da hem de yer altında söz sahibi. Ben küçümsenmeyecek bir ödül artışı bekliyorum.

Sapık Aşçı Sanji

Kesin bir tahminim yok ama
Luffy 550-480m
Zoro 330-315m
Sanji 244-210m
Franky 150-90m
Robin 160-118m
Umudum yok ama Usoop 120-60m
Nami 70-40m
Chopper ya 50m yada 50 beli kalır :respect:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık