Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Yeni Jenerasyonun Bir Beyazsakalı Olacak mı?

Benzer Bir Korsan Olur Mu ? Olursa Hangi İsim Olur ?

• Kullanılan toplam oy
    86
Reis yanlış anlaşılmasın Law, Cracker'ı alırdı demiyorum. Zırhlarını kırabilirdi. Cracker aşırı çevik bir karakter değil Doff havada süzülüyor resmen Law ve Cracker savaşında Zırhlar kırılınca iş haki seviyelerine kalırdı. Ki unutmayalım Doff'un meyve gücü olmasa Gamma Knife öldürüyordu kendisini Law'da o savaşta çok zayıf kalmadı.
Ama Dof ciddileşip uyanışta açmadı. Kaldı ki Luffy g4 ile kıramıyordu o zırhları bence b. Haki farkı vardı baya. B. Haki olarak wcl başında cracker>luffy>dof>law gibi gözüküyor.
Neyse kafın kısası o sıralar en güçlü 2. Novaydı sonrasında geri kalmış olması muhtemel. Ama yinede wb çıkmaz tabiki

Ama Dof ciddileşip uyanışta açmadı. Kaldı ki Luffy g4 ile kıramıyordu o zırhları bence b. Haki farkı vardı baya. B. Haki olarak wcl başında cracker>luffy>dof>law gibi gözüküyor.
Neyse kafın kısası o sıralar en güçlü 2. Novaydı sonrasında geri kalmış olması muhtemel. Ama yinede wb çıkmaz tabiki
Bir de birşey soracağım Law'ın meyvesi herkesi bölebiliyor mu yoksa tamamen haki üstünlüğüne bakan bir durum mu

G4 en güçlü zırhını bile çok easy bir şekilde kırıyordu sadece sıkıntı sınırsız şekilde üretmesiydi o zırhları. G4 açtığında Luffy komutan seviyesini çok rahatlıkla aşıyor.

Ne yani gücü bilinmeyen tüm Kılıçlar aynı etkiyi mi bırakıyor Kılıç ustasına istediğinden fazla hasar açması yeni kullamdığından değil Zoro'nun zapt edemediği bir güce sahip olmasından kaynaklı hafife aldığın Enma Kaido deliyor. Bu seride kılıçlar ve dereceleri önemli sıradan kılıçlar ne kadar iyi olursan ol seviyeni aşağı çeker. Argümanımın geçersiz olduğunu söyleyeceksen nedenini de belirtirsen sevinirim.
Kaido'yu delen iki kılıç var. İki kesik arasında da pek bi derinlik farkı olduğunu söyleyemeyiz. Yani sonuç olarak Kaido'yu enma değil, Oden yarmış diyoruz. Kılıçlar ve dereceleri elbet etki ediyor, buna itirazım yok. Yalnız hazan suyu ve enma aynı derecede kılıçlar; sadece biri kara kılıç iken diğeri b.hakiyi fazla kullanabilen ilginç bir silah. Hangisinin tercih edileceği kişiye kalmış. Çünkü ikisinin de avantajlarını, dezavantajlarını bilmiyoruz. Ki ben Zoro, enma ile sınırlı değil demişim.
Argüman meselesini de Luffy için yazmıştım. Yoktan tartışmaya ekleyip b.haki kıyaslaması yaptın ama; Luffy'i enmayı taşırken görmedik. Yani hem örnek hem argüman boşa dedim o yüzden.

Bir de birşey soracağım Law'ın meyvesi herkesi bölebiliyor mu yoksa tamamen haki üstünlüğüne bakan bir durum mu
Vergoyu bölemeyecekti hakisi ondan güçsüz olsaydı. Hatta Dofla kapışırken tekmesini kesememişti diye hatırlıyorum.
G4 en güçlü zırhını bile çok easy bir şekilde kırıyordu sadece sıkıntı sınırsız şekilde üretmesiydi o zırhları. G4 açtığında Luffy komutan seviyesini çok rahatlıkla aşıyor.
Hayır wcl başında değildi. Nami ile beraber yendi o yüzden Crackerı. Wcl sonunda sağ kol ile neredeyse eşit seviyeye geldi. Şuan sağ kol üstü bir seviyededir. Arc sonu amiralliğe göz kırpar.

Kaido'yu delen iki kılıç var. İki kesik arasında da pek bi derinlik farkı olduğunu söyleyemeyiz. Yani sonuç olarak Kaido'yu enma değil, Oden yarmış diyoruz. Kılıçlar ve dereceleri elbet etki ediyor, buna itirazım yok. Yalnız hazan suyu ve enma aynı derecede kılıçlar; sadece biri kara kılıç iken diğeri b.hakiyi fazla kullanabilen ilginç bir silah. Hangisinin tercih edileceği kişiye kalmış. Çünkü ikisinin de avantajlarını, dezavantajlarını bilmiyoruz. Ki ben Zoro, enma ile sınırlı değil demişim.
Argüman meselesini de Luffy için yazmıştım. Yoktan tartışmaya ekleyip b.haki kıyaslaması yaptın ama; Luffy'i enmayı taşırken görmedik. Yani hem örnek hem argüman boşa dedim o yüzden.
Ben enma ile sınırlı demedim zaten ama güç olarak getirisi olacak Luffy argümanıda Zoro'nun silahlanması bu forumda hep övüldü ondan yazdım Luffy taşıyamazdı falan demiyorum yani benim silahlanma hakileri konusunda bir üstünlük iddiam yok sadece yüksek güçte bir silahlanma hakisi istiyor ona vurgu yapıyorum. Eşit dereceli kılıç yorumun da doğru muhtemelen Enma'nın dezavantajı çok fazla haki tüketiyor olmasıdır.

Vergoyu bölemeyecekti hakisi ondan güçsüz olsaydı. Hatta Dofla kapışırken tekmesini kesememişti diye hatırlıyorum.

Hayır wcl başında değildi. Nami ile beraber yendi o yüzden Crackerı. Wcl sonunda sağ kol ile neredeyse eşit seviyeye geldi. Şuan sağ kol üstü bir seviyededir. Arc sonu amiralliğe göz kırpar.
Nami Luffy'e yardım etti ama kırmasına değil yemesine yardım etti :D Zaten Luffy Cracker'ın askerlerini G4 ile rahatlıkla kırabiliyordu Nami'den öncede istersen atayım sayfayı :D

Nami Luffy'e yardım etti ama kırmasına değil yemesine yardım etti :D Zaten Luffy Cracker'ın askerleriğini G4 ile rahatlıkla kırabiliyordu istersen atayım sayfayı :D
İyide ben ona itiraz etmedim ki. Sadece hakisinin üst olduğunu söyledim. Bu yüzden deldi geçti Luffyyi. Orjinal bedenindeki hakiye ulaşamadı. Kaldı ki Nami daha ne yapsın adamım en önemli meyve gücünü kırıyor :D.

İyide ben ona itiraz etmedim ki. Sadece hakisinin üst olduğunu söyledim. Bu yüzden deldi geçti Luffyyi. Orjinal bedenindeki hakiye ulaşamadı. Kaldı ki Nami daha ne yapsın adamım en önemli meyve gücünü kırıyor :D.
Tabi bende Nami'nin yardım etmediğini söylemedim ama Luffy Cracker'la dümdüz haki çarpıştırıp Luffy'nin üstün çıktığı bir tane sahnede var ikisi de birbirine üstün çıkabiliyor aslında :D

Allahtan bir Snack kesti adam göklere çıkarıldı. Urouge'un aldığı Snack'i novalarda alabilecek adamlar mevcut Novalar ilk tanıtıldığında bile yan karakter kalmaya mahkum olduğunu gördük.
Adamın boyun kasları WB'den gelişmiş. Kolundaki damar da etkileyici. Geniş burnu gücünün göstergesi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık