Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Yeni Ark Hakkında Düşünceleriniz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Aynen hocam ya zoro ya yeni kılıç lazim.ama iyi bir kılıç olmalı dünyanın en iyi 12 kılıcından biri olabilir

Aynen hocam ya zoro ya yeni kılıç lazim.ama iyi bir kılıç olmalı dünyanın en iyi 12 kılıcından biri olabilir
şu anki kılıcı 3. kitatsu en iyi 21 kılıç içerisinde benim görüşüm 1. kitatsu olacak bildiğim kadarıyla o en iyi 12 kılıç arasındaydı tabi o da lanetli ama lanetli kılıç kullanmak zoro ya yakışıyor.

şu anki kılıcı 3. kitatsu en iyi 21 kılıç içerisinde benim görüşüm 1. kitatsu olacak bildiğim kadarıyla o en iyi 12 kılıç arasındaydı tabi o da lanetli ama lanetli kılıç kullanmak zoro ya yakışıyor.
Benim bildiğim 3. kitatsu iyi 50 arasında ama yanlışta biliyo olabilirim. 2. kitatsu 21 arasında. 1. kitatsu 12 arasında. Ama emin değilim. Bence Wano arcı olacak ve o arcta 3. kitatsuya bişey olcak ve 1. kitatsuyu bulcak onu kullancak.

EustassKid

Ben bu arcın bu kadar kolay biteceğini düşünmüyorum.İllaki Apooları görüceğiz.Sonrada şunlar gerçekleşicek tahminimce:
Bence en mantıklısı Fishman islandda Bigmom kapışması olucaktır.
Şöyle açıklıyayım.Bigmam adaya saldırıya gidicektir şeker fabrikası olayından sonra.Jimbei ve mal çamur adam ise bizim Luffygillere haber vericektir bunu.Sonra Luffy(+ supernovalar) vs bigmam.

bu arctan sonra luffyler tarafından dofa savaş açılırsa dresrosa arc olacaktır en muhtemel dofa gidiş gibi duruyo.water 7-enies lobby gibi punk hazard-dresrosa arc olacaktır

Bigmom banko gidici Shanks'ın öyle kolay kolay düşeceğini sanmam hele ki Luffy'nin Shanks a saldırması imkansız.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık