Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Yapılmamış Olması Gereken Heykeller

genelde heykel tercihim bu yönde ve evet bu ülkede heykel ne yazıkki en az ilgi ve alaka gören alan.ama çatal ucunda köfte zeytin,kayısı leblebi karpuz vs heykelleri şu aşağıdakine oranla
komik kalıyor.

Bu tasvirlerin döneminin geçtiğini düşünüyorum. Evet güzel eserler ama bu döneme ait değiller. Elbette çatala batırılmış inegöl köftesi de görmek istemiyorum ama ilk tercihim bu olmaz. Sovyetlerin yaptığı kütlesel savaş anıtları, bu tarz mermer işlerinden daha çekici geliyor.

Başlarda aslında güzel nesi var ki derken aşağıya indikçe saçmalıkları gördüm slkgnkakgam abi onlar ne öyle ya

Elbette bütün heykeller, heykel işi ile uğraşmak için bomboş bir insan olmak lazım. Heykel yapacağına ücra bir yere gidip bir insanın tohum atması, eksin bile demiyorum, atsın yeterlidir yani, heykel yapmasından daha iyidir. Kendisi için çevresi için daha faydalı bir iş olur.

Geçmiş dönemlerde müşrik-cahil kavimlerde görülen, değer verdikleri, toplum için önemli şahsiyetlerin heykellerini yapmak gibi bir adet vardı, o cahil toplumlar açısından olaya bakılırsa çok mantıklı bir hareket, şimdi böyle bir şeye ihtiyaç kalmadı da açıkçası, birilerini ilahlaştırmak yada karalamak konusunda medya-iletişim araçları çok daha etkili oluyor çünkü. Bugünkü taassupçu zihniyetlere, müşriklere tavsiyem kendilerini geliştirsinler, teknolojiye, çağa ayak uydursunlar, bu işleri bıraksınlar.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık