Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Geyik] Yamato İddiaları

Yamato Bizimkiler ile Gelsin mi?

• Kullanılan toplam oy
    309
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Çoğu anime abartmasi sahnelerdi, çoğu düşük volt vb attı seviyesine göre ki çoğunu baydı adam. Yani seride ölme muhabbeti zaten kısıtlı belli bir durum bu.

Kıvırmak senin işin canım, ben sana haki olan noktaları söylenenleri fb ile gösteriyorum. Sen oradan sonra kaldırılmış, kullanılmamış şeyi "Haki" diye sayıkliyorsun, haki dediğimiz şey MF sonrası bile değişmiş ama aynen senin kafada 100 küsürlü bölümlerde haki vardı ama sadece ismini söylemedi Mangaka aynen. :S

İrade muhabbeti vardı bu seride, oradan bağladı sonra desen bak kurtarın var ama sen bizzat "haki var" diyorsun bu da komedinden başka bir şey değil, fakat olay sen olunca bunu normal karşılıyorum ben. :d

Max Lucky Luke olmaya devam. :D
Dur çeliği kesem irade kastım huaaa daz bones pert haki değil irade veya o güç yersen :p
Kaynak: Timsah Piece:ehe:

Mangayı bile inkâr eden adamsın, bana yazdığına bak. Örnek bile veremiyorsun ama olay hikâye yazmaya gelince üzerine yok... :S
Ahahaha la mangada söylüyor işte daz bones kesen saldırı var haki ile sen o güç diyorsun irade diyorsun ama ileri bölümlere bakarsan bunun haki olduğunu anlıyorsun illa fb ile göstermesine gerek yok ama senin işine gelmiyor ne anlatayım sana.Sana göre serinin eski bölümleri yok hükmünde senin için seri croco boyu hapishaneden kaçırmalarıyla başlıyor :hhh:

Ahahaha la mangada söylüyor işte daz bones kesen saldırı var haki ile sen o güç diyorsun irade diyorsun ama ileri bölümlere bakarsan bunun haki olduğunu anlıyorsun illa fb ile göstermesine gerek yok ama senin işine gelmiyor ne anlatayım sana.Sana göre serinin eski bölümleri yok hükmünde senin için seri croco boyu hapishaneden kaçırmalarıyla başlıyor :hhh:
Nerede diyor olum "Haki" diye at kendimi kesicem. Mangada ne diyor? Flashback mi var? Bak ben sana diyorum Gökyüzü adasında ki "Mantra" dediğimiz şey gözlem hakiye bağlandı, bunu da bizzat Rayleigh dedi. Wano da Luffy'nin öğrendiği içten patlamalı haki olayını yine "Önceden kullanılmıştı" diye flasbacklerde gördük. Senin dediğin şeyi nerede gördük 2 yıl sonrasına kadar bana göster. Yok, hala da kendi kendine boş boş şeyleri savunuyorsun. :oops:

Serinin başında Haki yok evet, sonrasında İrade muhabbetlerine bağlanıyor. Bunu aklı başında seriyi okuyan herkes görür zaten. Öyle ki Ace-Smoker arasında bile meyve üzerinden konu ilerliyor, oysa biz Ace'i haki kullanan biri olarak kabul ediyoruz şuan. Yani o zaman seri senin kafanda ki gibi ilerlemiyor... ;)

Nerede diyor olum "Haki" diye at kendimi kesicem. Mangada ne diyor? Flashback mi var? Bak ben sana diyorum Gökyüzü adasında ki "Mantra" dediğimiz şey gözlem hakiye bağlandı, bunu da bizzat Rayleigh dedi. Wano da Luffy'nin öğrendiği içten patlamalı haki olayını yine "Önceden kullanılmıştı" diye flasbacklerde gördük. Senin dediğin şeyi nerede gördük 2 yıl sonrasına kadar bana göster. Yok, hala da kendi kendine boş boş şeyleri savunuyorsun. :oops:

Serinin başında Haki yok evet, sonrasında İrade muhabbetlerine bağlanıyor. Bunu aklı başında seriyi okuyan herkes görür zaten. Öyle ki Ace-Smoker arasında bile meyve üzerinden konu ilerliyor, oysa biz Ace'i haki kullanan biri olarak kabul ediyoruz şuan. Yani o zaman seri senin kafanda ki gibi ilerlemiyor... ;)
İrade gücü haki olmuyor mu olum kimisi irade diyor kimisi ryou mu ne diyordu wanoda hepsi çeşit çeşit mantrası kral hakisi vs iradeyle bağlantısı yok yani hakinin.Adam hakiyi kullandı ama isim belirtilmedi o zaman için çünkü karakterler daha hazır değildi.Senin timsahta zamanının populer karizma karakterlerinden olduğu için tekrar dahil edildi seriye.Bu kadar basit yok o zaman haki yokmuş diye hikaye anlatma haki vardı ama isminin haki olduğunu karakterler ile birlikte bizde bilmiyorduk irade deniyordu o güç deniyordu.Sonradan ismini koydu o gücün haki diye.

Oda serideki içi boş o kadar sayıdan sonra çoğunluğun beklentisine karşı ters köşe yaparak yine egosunu tatmin etmiş oldu.Bu ankettede zaten gelmemeli diyenlerin çoğunluğunun hali hazırda Yamato sevmeyenler olduğunuda kabul etmek gerek.Benimde gönlümde gelmesiydi.Tayfaya ayrı bir tat katacağı kesindi.Seri sonu artık büyük savaşta göreceğiz wano ekibini.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık