Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] World of Warcraft (2004)

Bilgisayarımın WoW oynarken ısınıp kapanma problemini çözebilirsem DPS/Heal bir şeylerle gelirim.
Valla benim bilgisayarın işlemci fanı standart stok fandı. WoW a girdiğim zaman acayip bağırıyordu ama bilgisayar kapanmıyordu. Sonra sesten rahatsız olup işlemci soğutucusu aldım. Sorun çözüldü:)

Oyun bana ne kadara mal olur diye merak edenler için;

-İlk olarak olmanız gereken Battlechest. Yanında 1 aylık oyun süresi gelir. 24 TL(durmaplay.com-eski sanalsaray)

-İkinci olarak almanız gereken Mists of Pandaria paketi. 85-90 arasına kasmanızı sağlar.:34 TL (durmaplay.com)

-Battlechestten gelen 1 aylık oyun süresi bitince oyun süresi almanız gerekir aylık. O da 2 Aylık 62 TL.

Valla benim bilgisayarın işlemci fanı standart stok fandı. WoW a girdiğim acayip bağırıyordu ama bilgisayar kapanmıyordu. Sonra sesten rahatsız olup işlemci soğutucusu aldım. Sorun çözüldü:)

Oyun bana ne kadara mal olur diye merak edenler için;

-İlk olarak olmanız gereken Battleches. Yanında 1 aylık oyun süresi gelir. 24 TL(durmaplay.com-eski sanalsaray)

-İkinci olarak almanız gereken Mists of Pandaria paketi. 85-90 arasına kasmanızı sağlar.:34 TL (durmaplay.com)

-Battlechestten gelen 1 aylık oyun süresi bitince oyun süresi almanız gerekir aylık. O da 2 Aylık 62 TL.
Ya ben yaklaşık 1 sene falan bilgisayarı kucağımda soğutucu falan olmadan kullandım. İçi aslında kelimenin tam anlamıyla biraz yanık. Fan'dan bi problem olduğunu düşünüyorum. İşlemcinin performansını minimuma düşürüp, öyle kullanıyorum bilgisayarı. Heartstone oynarken bağırmaya başlıyor, LoL'de ve Skyrim'de falan bana mısın demiyor.

-Hesabını satıyorum arkadaşlar. İlgilenen varsa Skype eklesin.

-Karakterler Silvermoon Alliance tarafındadır. 2 adet 90 level Monk ve Death Knight, 2 adette 85 level Shaman ve Priest karakterler mevcuttur.

-Hesapta WOD Deluxe Edition yüklü ve 90 level boost kullanılmıştır. Özel olarak pek birşey bulunmamakta çünkü hesap daha 8 aylık falan.

-Bineklerden 2 x RAF bineği, Houlon bineği, Dread Raven ve Kor'kron War Wolf var özel olarak bahsedebileceğim.

-İki 90 karakterinde meslekleri 600'dür.

-İki adette 85 karakter bulunmaktadır. Shaman ve Priesttır.

563 ilvl Monk http://eu.battle.net...n/Isbara/simple
527 ilvl DK http://eu.battle.net...n/Ayizit/simple

*SQ/SA var mı: Evet (Gizli soru ve cevabı)
*İlk sahibi misiniz: Evet
*Kimlik fotokopisi verilicekmi: İstenirse evet
*Accountta kayıtlı soyisim doğru olarak biliniyor mu: Evet
*Skype İletişim:[email protected]
*Fiyat 150 TL dir.

Öncelikle karakterin para etmez.Sadece houlon dan belki satarsın.lvl li itemli karakter yok.Sinema işi de battchest yok bize.O da cinemax mı ne firma işte almamış.Ama film çıktıktan sonra ki 2 ay içinde online olursan ally ve horde ye özel 2 adet xmog itemi alıyorsun.Ki şuan battchest zaten 20 lira vermeseler de bir şey değişmiyor.

@Death Knight

Karakterimle ilgili mesajı 2014 yılında attım yaf. O zaman WOD çıkmamıştı:) Son mesajıma cevap yazsan yeterdi. Transmoglar güzelmiş. Benim hesap duruyor hala gametime alayım baride gelsin o transmoglar.

@Death Knight

Karakterimle ilgili mesajı 2014 yılında attım yaf. O zaman WOD çıkmamıştı:) Son mesajıma cevap yazsan yeterdi. Transmoglar güzelmiş. Benim hesap duruyor hala gametime alayım baride gelsin o transmoglar.
Ov kusura bakma ona dikkat etmemişim :D Film davası bizden kaynaklı gibi.Sırbistan da bile varmış.Ama online olursa xmog itemlerin gelir.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık