Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Whatsapp Kullanıcı Sözleşmesi

Tepkiniz nedir?

• Kullanılan toplam oy
    102
Sene olmuş 2021 watsap veya facebook un kişisel bilgilerime ulaşması için sözleşmeye gerek yok zaten her platformdan herşeyimize cam gibi netlikte ulaşıyorlar ve paylaşıyorlar herkesle.Hangi sosyal medya platformundan olursa olsun konuştuğum veya arattığım yazdığım herhangibirşeyin 5 dakika içinde reklamları yağmaya başlıyor yani çokta şey değil şu saatten sonra.Tabi bunları çok önemli bilimsel çalışmalarımın verilerini sosyal medyada paylaşmadığım yazmadığım ve ya MİT çalışanı olmadığım için rahat yazıyorum olan kullanmasın zaten şimdi milletçe sanki zükerberkin annemizin aile watsap grubuna attığı küçüklük resmimiz çokta umurundaymış gibi davranmayalım :D

İlk kez telefonunuzu elinize alıp bir program indirdiğinizde zaten kişisel bilgileriniz ortalığa atmış oluyorsunuz.
Whatsapp göstere göstere yaptığı için ve Türkiye’de neredeyse herkes tarafından kullanıldığı için bu kadar tepki görüyor.

Bizde Avrupa gibi kendi standartlarımız olsaydı şu an bunlarla uğraşmıyor olurduk.

Turkiye geneli
1.Telegram
2.Bip
3.Whatsapp
Bende haberlerin yalancısıyim ama bip kullanan biri olarak bisey söyleyeyim benim bipten haftalik max 2.5 gb gelirim var bu yuzden kullaniyorum Türkiye'de 500bin -1 milyon arası kişi bu yüzden kullanıyor yani 2. olması tamamen bu yüzden.

peki avrupa bu dayatmaya nasıl karşı çıkmış, ne demişler mesela biz de aynısını diyelim o vakit
Avrupa birliginde kanun varmis kullanamazmis. Onceki sorun icin ise subata kadar verilerin gizli gibi dusun subattan sonra sozlesmeyi kabul etmezsen whatsapp kullanamayacaksin. Karsidaki ile alakasi yok yani...

Turkiye geneli
1.Telegram
2.Bip
3.Whatsapp
Bende haberlerin yalancısıyim ama bip kullanan biri olarak bisey söyleyeyim benim bipten haftalik max 2.5 gb gelirim var bu yuzden kullaniyorum Türkiye'de 500bin -1 milyon arası kişi bu yüzden kullanıyor yani 2. olması tamamen bu yüzden.
Bu yuzden herkes bipe gecerse turkcell hediyeleri aninda kaldirir. Cok yavsak bunlar...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık