Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Teori] Wano'nun Lanetli Çocuğu Zoro

Hikayen çok iyi ama sanmıyorum Zoro için wanoyla ilgili iki şey olabilir.
1- Zoro ya tokinin akrabasıdır bunun için ya kardeşi,ya yeğeni,yada TOKİ onun atasıdır.
2- Zoro shimotsuki köyünde doğmamış aslında sonradan o köye uğrayan biriydi yani bence Zoro değil de kuina wanoludur. Bunu ilerleyen zamanlarda göreceğimizi düşünüyorum.

Oncelikle teori cok güzel ben beğendim.Eline sağlık.

Odan'ın bir sbs sorusunda ki acıklamasını translate ile buraya yazacağım.Durumu kendisi izah etmiş zaten.

D: Odacchi !! Bir soru!! Shimotsuki Yasuie, Shimotsuki Ryuma, Shimotsuki Kozaburo ve Shimotsuki Ushimaru dahil olmak üzere birkaç karakter Shimotsuki adıyla ortaya çıktı, ancak Zoro'nun büyüdüğü yerle aynı adı taşıyan Shimotsuki Köyü ve Zoro'nun öğretmeni Koushirou ile bir bağlantı var mı?

Oda: Ah, evet. Bunu resmetmek için çok yakından takip etmeniz gerekebilir, ama… açıklamama izin verin! Her şey Shimotsuki Kozaburo (kılıç ustası ) ile başlar.

1-"Enma" yı yapar ve Kozuki Ailesi'nin varisi Oden'e verir.
2-55 yıl önce denize açılıyor!
3-O ve Wano samuraylarının büyük bir macerası var !!
4-East Blue'da belli bir yere karaya iniş yaparlar.
5-Yerlileri,dağ haydutlarından kurtarırlar.
6-Kılıça aşık olan köylülere kılıcın yolunu öğretirler.
7-Shimotsuki Köyü kurarak oraya yerleşmeye karar verirler.
8-Oğlu Koushirou doğar.
9-Torunu Kuina doğar.
Başka bir deyişle, Zoro'nun tanıştığı "köyünde bir moruk" ile kastettiği, aslında Wano Ülkesinden gelen büyükbaba Shimotsuki Kozaburo-san idi. Oh? O zaman bu şu anlama gelebilir mi… Zoro’nun soyu… ?! Shimotsuki Köyü'nü kuran samuray Shimotsuki Kozaburo'nun hikayesi bugün paylaşmak istediğim tek şey!

Durum böyle.

Oncelikle teori cok güzel ben beğendim.Eline sağlık.

Odan'ın bir sbs sorusunda ki acıklamasını translate ile buraya yazacağım.Durumu kendisi izah etmiş zaten.

D: Odacchi !! Bir soru!! Shimotsuki Yasuie, Shimotsuki Ryuma, Shimotsuki Kozaburo ve Shimotsuki Ushimaru dahil olmak üzere birkaç karakter Shimotsuki adıyla ortaya çıktı, ancak Zoro'nun büyüdüğü yerle aynı adı taşıyan Shimotsuki Köyü ve Zoro'nun öğretmeni Koushirou ile bir bağlantı var mı?

Oda: Ah, evet. Bunu resmetmek için çok yakından takip etmeniz gerekebilir, ama… açıklamama izin verin! Her şey Shimotsuki Kozaburo (kılıç ustası ) ile başlar.

1-"Enma" yı yapar ve Kozuki Ailesi'nin varisi Oden'e verir.
2-55 yıl önce denize açılıyor!
3-O ve Wano samuraylarının büyük bir macerası var !!
4-East Blue'da belli bir yere karaya iniş yaparlar.
5-Yerlileri,dağ haydutlarından kurtarırlar.
6-Kılıça aşık olan köylülere kılıcın yolunu öğretirler.
7-Shimotsuki Köyü kurarak oraya yerleşmeye karar verirler.
8-Oğlu Koushirou doğar.
9-Torunu Kuina doğar.
Başka bir deyişle, Zoro'nun tanıştığı "köyünde bir moruk" ile kastettiği, aslında Wano Ülkesinden gelen büyükbaba Shimotsuki Kozaburo-san idi. Oh? O zaman bu şu anlama gelebilir mi… Zoro’nun soyu… ?! Shimotsuki Köyü'nü kuran samuray Shimotsuki Kozaburo'nun hikayesi bugün paylaşmak istediğim tek şey!

Durum böyle.
Bu arc belli olacak her şey Zoro flashbackleri yakındır.

Zoro'nun geçmişiyle alakalı bir ipucu yakaladım galiba. Sanji'yi okuduğu kitaptan bağlamıştı. Zoro'nun Usopp tayfadan ayrıldıktan sonraki hareketleri, yani o sinirli hali belki geçmişinde yaşadığı bir şey yüzündendir.
(Buraya yazdım teoride üste çıksın B)

Anası babası çıksın artık Zoro'nun ya. Köylü filan çıksalar keşke herkes kraliyet ailesinden olmasın.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık