Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Wano'daki Zoro Hakkında

Wano'da Zoro'dan bu tarz davranışlar görebilir miyiz?

• Kullanılan toplam oy
    128
Ben wano da zoro vs luffy bekliyorum:) tatlıya bağlanabilecek bi vs sanji hibi olur sonu ama luffy vs zoro biraz kapışır gibime geliyor

Ben bile kararsızım seçeneğine oy verdim. Gerisini siz düşünün. Zoro'ya olan güvensizliğimden değil yalnız. Oda'nın aynı pilavı ısıtıp ısıtıp önümüze koymasından ve saçmalamasından ötürü kararsızım :mad::artiz:

Zoroda dört dörtlük birisi değil o da insan ve bu tür ikilemlerde kalabilecek piskolojik baskı hissedebilecek birisi.
Ha ne olur? Zoronun hocası Shogun çıkar ona karşı savaşamaz ya da kimseyi karıştırmadan halletmeye çalışır buna benzer şeyler görebiliriz. Zaten Odanın şuana kadar tayfayı işleyişi hep aynı şekilde olmuş seninde gösterdiğin gibi.
Hepsi ihanet ediyor ya da tayfaya ve kaptana güven eksikliği doğuyor bunu da duygusal ve piskolojik bir şekilde çözerek hepsini tayfaya kenetliyor. Tabi büyük konuşan Zoroda tükürüğünü yalarsa karizması çizilir bunu da Oda yapar mı orası tartışılır.

Zoroda dört dörtlük birisi değil o da insan ve bu tür ikilemlerde kalabilecek piskolojik baskı hissedebilecek birisi.
Ha ne olur? Zoronun hocası Shogun çıkar ona karşı savaşamaz ya da kimseyi karıştırmadan halletmeye çalışır buna benzer şeyler görebiliriz. Zaten Odanın şuana kadar tayfayı işleyişi hep aynı şekilde olmuş seninde gösterdiğin gibi.
Hepsi ihanet ediyor ya da tayfaya ve kaptana güven eksikliği doğuyor bunu da duygusal ve piskolojik bir şekilde çözerek hepsini tayfaya kenetliyor. Tabi büyük konuşan Zoroda tükürüğünü yalarsa karizması çizilir bunu da Oda yapar mı orası tartışılır.
Tayfaya veya kaptana güven eksikliği diyince bence bu işe Sanji olayı girebilir. İlla başka mihraklar(swh) girmesine gerek yok. Sanji olayı açıklanırsa Zoro kaptana olan güven konusunda sıkıntı çekebilir.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık