Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Wano'da Öleceğini Düşündüğünüz Karakterler

Kim/ler Ölür ?

• Kullanılan toplam oy
    118
İnu ya da Neko ölür, Muhtemelen daha ön planda olan Neko ölür, İnu'ya duygusal bir sahne çizer.
Kappa veya Denjiro ölür, Hiyori'ye duygusal bir sahne.
Kinnamon ölür, Momo'ya bir duygusal sahne de oradan çakar.
Kaido ölür.
Luffy ölüp ölüp dirilir.

Perospero ölür.
Law ölür.
Kaido ölür.
Kinemon ölebilir.
Neko-Ino ölebilir.

Perospero'nun ölümü kendi annesinin elinden olur yine. Kaç kere ölümden döndü bu sefer gerçekten ölür diyorum ve ölmesi de şart. Big Mom düşer ve Perospero ölürse Katanın yeni kaptan olmasında engel kalmıyor. Ayrıca Linlin yalan söylüyorsan seni öldürürüm demişti hakikaten Linlin'in Perosperoyu öldürmesiyle bitebilir.

Law sahneye çıkan silah patlar mantığıyla ölmesini bekliyorum. O gençlik ameliyatı lafta olsun diye gösterilmedi heralde kullanmasını bekliyorum. Ayrıca Dressrosa'da falan yeterince işlendi asıl amacı Doflamingodan intikam almaktı. Hem Kaido düşünce ne yapıcak ki artık?

Kaidonun ölmesi şart. Ölümü de zayıf düşmüşken Teach'in elinden olur hem meyvesini de almış olur. Ayrıca Teach'in tayfaya Moria da katılmıştır çünkü meyvesi bu ortam için çok uygun. Kaido gibi sağlam birinin cesedinin kullanılması gerekiyor. Ayrıca WB ve Ace'in de zombilerini göreceğiz gibime geliyor. Moria Son Savaşın Kabutosu gibi olacak.

Tabii Oda öldürmez falan ama artık serinin sonlarına geliyoruz. Bazı karakterlerin ölmesi şart.

Hawkins ölür gibi geliyor bana, ölümle fazla içli dışlı :D

Kaido'dan emin olamıyorum, FB sonrası belki hakkında birkaç düşüncem oluşur.

Ope Ope'nin nihai tekniği dillendi bir defa, illa ki uygulanacaktır diye düşünüyorum. Yani Law da gidici gibi ama bu arc mı gider başka bir arc mı bilemiyorum. Serinin sonlarına doğru Chopper 'her derde deva' ilacını bulabilirse eğer, Law'ın kendini öldürmeden nihai tekniği bir defaya mahsus kullanabilmesi belki mümkün olabilir.

perospero ölürse yıkılırım

bence Luffy ve law aynı anda ölür her şey biter seri de burada final verir

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık