Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Geyik] Wano Shogun Seçimleri

Oyunuzu kime veriyorsunuz?

• Kullanılan toplam oy
    46
Wanoya karizmatik, cesur, ticari zekası parlak, girişimci, geleceğin yonkosu, ciddiyet abidesi, boş tahtın varisi, paçlarından haki akan, yonko ağırlığını şapkasında saklayan, KK potansiyelini ruhunda taşıyan yenilikçi bir belediye Reisi acilen lazım, şeçeneklere eklenmesini teklif eder Kendisini gururla takdim ederim...
buggy-sama ehiiii
Diğer adaylara haksızlık olur.

En iyisi doflamingo çünkü hepsi manipülasyonla kandırılmış olurdu. Bunun farkına varanlarıda halkın refahı için oyuncak bebeğe çevirirdi. Maksat karışıklılığı önlemek burada. Her ne kadar kandırılmış olsalarda mutlu mesut bir hayat sürerlerdi.

“Korsanlar şeytan ve denizciler melek mi? Bu fikirler dalgalar kadar sık değişiyor. Barışı hiç bilmeyen çocukların, savaşı hiç bilmeyen çocuklardan farklı değerleri vardır! Kötü kavramına, zirvede duranlar karar verebilir. Burası dönüm noktası… Adalet galip gelecek mi diyorsunuz? Elbette galip gelecek ÇÜNKÜ KAZANANLAR ADALET OLACAK! “

En iyisi doflamingo çünkü hepsi manipülasyonla kandırılmış olurdu. Bunun farkına varanlarıda halkın refahı için oyuncak bebeğe çevirirdi. Maksat karışıklılığı önlemek burada. Her ne kadar kandırılmış olsalarda mutlu mesut bir hayat sürerlerdi.

“Korsanlar şeytan ve denizciler melek mi? Bu fikirler dalgalar kadar sık değişiyor. Barışı hiç bilmeyen çocukların, savaşı hiç bilmeyen çocuklardan farklı değerleri vardır! Kötü kavramına, zirvede duranlar karar verebilir. Burası dönüm noktası… Adalet galip gelecek mi diyorsunuz? Elbette galip gelecek ÇÜNKÜ KAZANANLAR ADALET OLACAK! “
linlin daha iyi vergini öde istediğin gibi yaşa :D

-Ağır Vergiler! Linlin'i doyurmak için aylık 100 kg şeker ödemeniz lazım. Vergi vermemenin cezası ömrünüzden 30 sene!
-Çay partilerine gitmemenin cezası idamdır.

Bu 2 şık yeter seçmemek için :D Çay partisi zamanını unutsam idam edilirim.
unutman imkansız herkes koşa koşa gidiyor partilere :D

Konuyu okumaya başladığımda Yamato vardı aklımda ama şelalemize karışacağını öğrendim. Şelale bizim kırmızı çizgimiz. Yamato elendi.

Judge için power rangers suitlerini seçmeyelim diye eklendin herhalde.

Gene ne varsa anamda var be! Linlin diyorum. Ana gibi yar Tottoland gibi diyar olmaz.

Konuyu okumaya başladığımda Yamato vardı aklımda ama şelalemize karışacağını öğrendim. Şelale bizim kırmızı çizgimiz. Yamato elendi.

Gene ne varsa anamda var be! Linlin diyorum. Ana gibi yar Tottoland gibi diyar olmaz.
katılıyorum zaten onlarca farklı ırk yaşayacaksa sınırlarıda açık olur zaten nehir yerine köprü yaparsan savunma stratejini kaybedersin sakazuki desen hem çarpık adalet sistemi hemde kutsallar gelip seni çöp niyetine görcek mis gibi anaya çalışıp şeker öde istediğin gibi yaşa :D

O suitler sayesinde Sanji'nin hayatı kurtuldu. Sanji fanıyım diyen Sanji'nin babasına oy vermeli :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık