Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Wano Bölüm Yıldızları (1057)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Zoro dedim nedeni basit bandanasını takıp 2 yonko ile savaşacağı icin heycanlanıp güluyo bu evren iki yonko karşısın da bunu yapabilecek adam azdır.

Kaido ilerde çok fena dayak atcak gibi duruyo ilerde ona oy verebilirim ama bu bölüm hem kaptanına sadakatini göstermesi hem yeni bi tekniği biri öğretmeden kullanması hemde killere söylediği söz ile oyum bu bölüm zoroya

Oyumuz KH şovuyla Kaido'nun gözünde efsaneleri canlandıran Luffy'e tabiki.
Zoro da hak ediyor aslında. Hem farklı bir teknik gösterdi. Hem Luffy'i saldırıdan kurtardı. Hem de 2 kez durumu ciddiye almaları konusunda uyardı.

Kaido'nun hak ettiğini düşünmüyorum açıkçası. Henüz çok fazla ciddi saldırıyla karşılaşmadı. Kendisinden beklenmeyecek hıza sahip olduğunu gördük o kadar. Yonkou imajını yansıttığı bir bölümdü. Ama Mangaka yaptığı saldırı sonrası Kaido'nun gözüyle Luffy'i epey ön plana çıkarıp efsanelerle birlikte andırdı. Sunum açısından Luffy. Ama dediğim sebeplerden dolayı Zoro'ya da verilebilir. En azından diğer bölüm yıldızları konusundaki gibi gereksiz oy almamış olur : P

Üye silindi 5781

Niye oy atanları göremiyoruz? Bence onun açılması gerek. Ben şahsen meraktan bakıyordum kimin kime oy attığına

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık