Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Wano Bölüm Yıldızları (1057)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
En az oyun kullanıldığı anket olacak üzücü
Anketin durumunu görünce serinin kalanı için böyle bir şey yapmaktan vazgeçtim. Gününün büyük bölümünde ortalama 100 üye çevrimiçi durumdayken ankete sadece 17 oy verilmiş olması üzücü. Herkese bildirim de gidiyor halbuki, neyse 21 bölüm kaldı bitmesine, ondan sonra haftalık olarak devam edecek zaten.

Anketin durumunu görünce serinin kalanı için böyle bir şey yapmaktan vazgeçtim. Gününün büyük bölümünde ortalama 100 üye çevrimiçi durumdayken ankete sadece 17 oy verilmiş olması üzücü. Herkese bildirim de gidiyor halbuki, neyse 21 bölüm kaldı bitmesine, ondan sonra haftalık olarak devam edecek zaten.
?

Sadece ankete oy atmadıkları için mi geri kalanını yapmaktan vazgeçtin ? Ortalama bir bölümün bile spoiler konusu bir günde yüz sayfayı çok rahat geçiyor... Bu konu açılalı iki aydan fazla oldu ama hala 150 sayfa :(

Sadece ankete oy atmadıkları için mi geri kalanını yapmaktan vazgeçtin ? Ortalama bir bölümün bile spoiler konusu bir günde yüz sayfayı çok rahat geçiyor... Bu konu açılalı iki aydan fazla oldu ama hala 150 sayfa :(
Bu konuya yorum atılıp atılmaması önemli değil, çünkü bu yorum konusu değil. Bölümler zaten zamanında konuşulmuş, tartışılmış bizler tarafından. Biz sadece o zaman yapamadığımız bir seçimi yapıyoruz bu konu ile. Yani bu konudaki ankete oy atılacak sadece, hiç yorum yapılmasa da olur. Ancak gördüğün gibi ne oy atılıyor doğru düzgün, ne de yorum. Bu yüzden kendimi yorduğuma değmez. Oy sayısı moralimi bozdu, yeni anket bile açmadım bugün.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık