Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Wano Bitmeden Kimleri Görürüz?

Wano Bitmeden Kimleri Görürüz?

• Kullanılan toplam oy
    78
Amirallerden Akainu ve Kizarudan ziyade Ryogokyu`yu göreceğimizi düşünüyorum. Yonkou tayfasından BM göründü zaten, kalanlardan Tech düşük ihtimal. Adam akıllı bi savaş çıkarsa bizimkilerin dahil olduğu Marco ve filo görünür. Ben niyeyse Dragon`un görüneceğini düşünüyorum. Mihawk`tan umudu kestim biraz, gelmesinden ziyade hakkında bilgiler, haberler alacağız sanki.

Kuina. 9 kın elemanı olsun. Az güçlü kadın görelim lan. En güçlü kadin mama bile şaklaban muamelesi görüyor. Hem amiral yonko ultra hokage seviyesi Zoro'yu 2000 kez yenen biri güzel olur.

Crocus ile içen bu adam her kimse onu göreceğiz Wano'da, Kaido'nun kılçık tüküren tehlikeli mahkumu bu adamdır diye düşünüyorum. Kimliğine gelirsek Wanolu gibi durduğu için Oden'in bir adamı olabilir. Pelerini, saçları renkler(kapak dijital renklendirilen ciltlerden) Shiki'yi çok andırıyor belki o dur Oda bir efsanenin gözükeceğinden daha önce bahsetmişti ancak Shiki'yi filmde kullandıktan sonra seriye sokar mı bilmiyorum. Gaban'a pek benzemiyor ama Crocus bu kadar mutlu olduğuna göre Roger'ın tayfasından Gaban veya bir başkası olabilir. Son düşüncede Shakky-Rayleigh örneğinden bildiğimiz üzere Roger tayfasıyla Rocks arasında bir ilişki var belki onlardan biridir.

Big Mom boşta gözüküyor.

Orochi-CP0 yakınlaşması vardı. Orochi Kaido'dan kazık yedi. Bir şekilde bu olay bağlanacak gibi gözüküyor. CP0 gelebilir.

Drake'nin bağlı olduğu grup belki adaya gelebilir. 1 Amiral ve denizciler gelebilir.

WB korsanlarının geri kalanları gelebilir.

Karasakal 956. Bölümden anladığım kadarıyla WCI'deki Poneglyph'i hedefliyor.Bu yüzden gelme ihtimali düşük.Geriye kalan isimlerdense Hasır Şapka filosu gelebilir.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık