Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Wano Bitmeden Kimleri Görürüz?

Wano Bitmeden Kimleri Görürüz?

• Kullanılan toplam oy
    78
Üzülme, sen güzel bir senaryo sundun ama olmadı. :D İntikam için o adadakileri avlamak üzere yollara düşen bir Dof fena mı olurdu?
Hunter'dan çalsın mı diyorsun, Hisoka gibi yakışırdı ama Op öyle bir seri değil ya. Kimse kimsenin peşine düşmüyor aksine tekrar karşılaşınca yardım ediyor. Nefret eksikliği var. Az Naruto'dan çalsa fena olmazdı.

Hunter'dan çalsın mı diyorsun, Hisoka gibi yakışırdı ama Op öyle bir seri değil ya. Kimse kimsenin peşine düşmüyor aksine tekrar karşılaşınca yardım ediyor. Nefret eksikliği var. Az Naruto'dan çalsa fena olmazdı.
Düşmanın iradesi bir kez kırıldı mı iş bitiyor orada. Halbuki daha da hırslanmaları lazım. Naruto'yu hiç söyleme. Konuşarak pelte kıvamına getiriyorlar adamları o tümden sıkıntı. :D

Aman kalsın ya. Bir kere zaman atlaması yaptı haki öğreteceğim diye, o kadar eğitim verdi ama 2 yıl kendi kendine ilerlemiş yancı karakterlerden biriyle aynı yerde yatıyor adam. Yine sinirlendim. Kalsın zaman atlaması :artiz:
Yonkou karşısında ikisi de aynı çünkü. İki yılda Kaido kadar olsalar daha saçma olurdu bence. Ha, her arc hapiste takınılmasından ben de rahatsızım.

2 seçenek hakkı olmamış. Daha fazlasını göreceğiz çünkü.
Valla @amaneden ile konuşurken kimi desem ''o gelmez ya.'' diyordu. Her şeye burun kıvırıyordu. Bu yüzden forumun geneli de benzer düşünüyordur diye iki şık ekleyeyim dedim. :D

Fuji şimdi Dragon'u kovalamakla meşgul sanırım. Hem vasıfsız bir daha Dof'un olduğu yere gelemez, cesaret edemez. :D
Fuji yine kural ihlali yapıp girebileceği bir karargah arıyordur. :D

Yalnız Kaido'nun şu sözünü de düşünmek lazım:

Son yıllardaki en büyük savaşı başlatacağım. Yani Wano/Onigashima savaşı > Marineford savaşı olacak. Big Mom ve tayfası kesin gelse bile, bu savaşı Marineford savaşından büyük yapmaya yetmez.

Bu şekilde bakınca da bunların çoğu kesin gibi geldi :ehe:
Keşke öyle olsa. Benim bildiğim oda bu arcda yine kimsenin tahmin edemeyeceği şeyleri gösterecek. Luffy Kaido ile dövüşmeye başladığında yenileceğini babaannem de tahmin edebilir; madem Oda sıradanlaştı, 15 bölüm sonra olacakları söylesinler değil mi? :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık