Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Wano Bitmeden Kimleri Görürüz?

Wano Bitmeden Kimleri Görürüz?

• Kullanılan toplam oy
    78
Merhaba sevgili Korsanfan üyeleri. Hepinizi saygı ve sevgiyle selamlıyorum. En azından 5-10 sayfa kadar da olsa tartışılabileceğimize, güzel yorumlar göreceğimize inandığım bu konuyu açmaktan gurur duyuyorum. Dilerseniz çok da boş yapmadan direkt konuya gireyim. Wano bitmeden kimleri görürüz? Kimler; çoktan şampiyonlar ligine dönmüş bu ortama girmeye cesaret edebilir? Çoğu arc bitiminde gördüğümüz, 3-5 bölümlük arc sonrası kısmını da anketin içeriğine dahil edebiliriz. Kısaca, Wano muhabbeti tamamen kapanmadan önce, kimleri Wano'da görebileceğimizi tartışalım istiyorum.

1-) Big Mom
Öncelikle, seriyi takip eden çoğu insan tarafından, Wano'ya gelmesine neredeyse kesin gözüyle bakılan Big Mom'dan başlayalım. Kendisi, Luffy'nin elinden kaçmasına oldukça sinirlenmiş durumda ve onun peşinden gitmekte. Daha bir önceki arcın başlarından beri bu dile getirilmekte ve şaka maka Big Mom Wano'ya gelecek gibi gözüküyor. Yine de Oda bu. Sağı solu belli olmaz.

2-) Karasakal
Spoilerdan anladığımız üzere; kendisinin Big Mom'ın Wano'ya doğru gittiğinden haberi var. Dünden beri; Marineford'da olduğu gibi, Karasakal'ın sonradan gelerek ortalığı karıştıracağına dair teoriler görüyorum. Bana göre kendisi oraya gitmeyecek kadar akıllı bir adam. Yine de kendisini ankete eklemek istedim.

3-) Kizaru
Hızlı tekmeleyen ama yavaş konuşan amiralimizde sıra. Bir Yonkou üç amirali birden aladursun, kendisi gayet de ''Beni salın da gideyim.'' modunda takılmakta. Kendisini arc sonrası kısmında da olsa Wano'ya çıkmışken görebiliriz belki. Bu konuda siz ne düşünüyorsunuz?

4-) Weevil
Kizaru'dan bahsetmişken, kendisinin övdüğü bu koca oğlanı da anmamak olmaz. Bilindiği üzere Weevil hem Marco'ya hem de Luffy'e bilenmiş durumda. Luffy hapisten çıkmaya çalışırken; bir de genç beyazsakal ile uğraşmak zorunda kalır mı? Bana göre pek de olası gözükmese de tartışılması için ankete eklemek istedim.

5-) Hasır Şapka Filosu
Bilindiği üzere; bizim bakmaktan sakındığımız, canımızdan çok sevdiğimiz Luffy'i elin zalim oğlu tekledi. Üstüne de hapise attı. Luffy'nin Vivre kartını gören arkadaşları yardıma gelebilir. Kapak hikayelerinden ve Reverie'den anladığımız kadarı ile filodaki herkes an itibariyle bambaşka yerlerde. Yine de olabilir mi olabilir. Özellikle bu madde ile ilgili fikirlerinizi merak etmekteyim.

6-) Shanks
Bir yandan denizcilerle diğer yandan da korsanlarla sarmaş dolaş olan, ne olduğu pek de belli olmayan; fakat her Yonkou içeren bölümden sonra ''Bu adam bunlarla nasıl aynı ligde'' goygoyu yapılan Shanks'da sıra. Kendisi, Reverie'den çıktıktan sonra, Wano'ya da uğrayabilir mi?

7-) Mihawk
Kılıcımı kokladım ve Mihawk şıkkını yazmaya hazırım!
1-) Kendisi dünyanın en iyi kılıç ustası
2-) Metresi adadan ayrılacak, kendisinin de duracağını düşünmüyorum.
3-) Kendisi IM-sama'nın oğlu.
Öyleyse neden olmasın?

8) Scopper Gaban
Ben kendimi bildim bileli bu adamın Wano'da gözükeceğine dair teoriler var. Bu yüzden de bu adamı ankete eklememek ayıp olurdu. Roger'ın sol kolu olduğu söylenen bu adamı sizce Wano'da görür müyüz? Hapis edilen kişi sizce o mu?

9-) Marco
Kendisi o minik köyde gayet mutlu gözüküyordu; lakin hem koyacak şık bulamadığımdan, hem de Marco fanları birazcık mutlu olsun diye kendisini ankete eklemiş bulundum.

10-) Rocks Ekibinden Birileri
Oda'nın bir şeylerden bahsedip de bahsettiği şeyi ilerleyen bölümlerde kullanmadığı çok nadir görülmüştür. Belki 40 bölüm belki de 500 bölüm sonra kullanır ama mutlaka kullanır. Bu yüzden, Reverie'de bahsedilen bu ekipten birilerini Wano'da görebiliriz belki de. Ne dersiniz?

11-) Diğer
Bazen konuyu hazırlarken, ankete koyulabilecek güzel seçenekler insanın aklına gelmeyebiliyor. Bu yüzden aklınıza gelen güzel isimleri yazsanız çok hoş olur çok da güzel olur.

Big Mom geliyor zaten spoiler doğruysa, tek de gelmiyordur. Mutlaka Katakuri, Cracker vs vardır.
Scopper Gaban teorisi yattı gibi duruyor onun geleceğini sanmam.
Diğer şıkların olasılığı yüksek.

8) Scopper Gaban
Ben kendimi bildim bileli bu adamın Wano'da gözükeceğine dair teoriler var. Bu yüzden de bu adamı ankete eklememek ayıp olurdu. Roger'ın sol kolu olduğu söylenen bu adamı sizce Wano'da görür müyüz? Hapis edilen kişi sizce o mu?
BM geliyor dedi BB o yüzden bence kesin. Luffy reyiz fena karizmasını çizdi gelmesi normal. :D Onun dışında bu adamı göreceğimizi düşünüyorum. Giyim tarzı da bu arca uygun geliyor bana. Ama hapis edilebileceğini sanmıyorum. Bence kesin çıkacak burda, ama nerden çıkacak tahminim yok.

Edit: 2 şık olduğu için bunları dedim ama diğer şıklardan çoğu burada çıkar gibi. Kısacası çarşı fena karışacak orası kesin :D Aşçı, bahçıvan, şoför olayını göreceğiz.

Kimleri görmeyiz ki?
Fuji ve Dof gelemeyebilirler. :D

BM geliyor dedi BB o yüzden bence kesin. Luffy reyiz fena karizmasını çizdi gelmesi normal. :D Onun dışında bu adamı göreceğimizi düşünüyorum. Giyim tarzı da bu arca uygun geliyor bana. Ama hapis edilebileceğini sanmıyorum. Bence kesin çıkacak burda, ama nerden çıkacak tahminim yok.

Edit: 2 şık olduğu için bunları dedim ama diğer şıklardan çoğu burada çıkar gibi. Kısacası çarşı fena karışacak orası kesin :D Aşçı, bahçıvan, şoför olayını göreceğiz.
Olsa iyi olurdu. Odenle beraber işlenirdi geçmişleri. Ben pek sanmıyorum gerçi ama bir zamanlar ikinci zaman atlaması teorilerinin hepsinde başroldeydi üstat. :D

Fuji ve Dof gelemeyebilirler. :D

Olsa iyi olurdu. Odenle beraber işlenirdi geçmişleri. Ben pek sanmıyorum gerçi ama bir zamanlar ikinci zaman atlaması teorilerinin hepsinde başroldeydi üstat. :D
Aman kalsın ya. Bir kere zaman atlaması yaptı haki öğreteceğim diye, o kadar eğitim verdi ama 2 yıl kendi kendine ilerlemiş yancı karakterlerden biriyle aynı yerde yatıyor adam. Yine sinirlendim. Kalsın zaman atlaması :artiz:

BM zaten gelecek galiba Luffy'i duyunca beklemez damlar.Kizaru veya denizcilerden birileri buraya yanaşmaz kaido burdayken hele bm de gelecekken içeride sayısız süpernova da varken şuan sıkar buraya gelmek.Hasır şapka filosu gelmez daha onların katetmesi gereken çok yol var filoyu çok daha ilerde görürüz.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık