Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Wano Arkı'nın En Fiyasko Olayı

En fiyasko olan hangisi?

• Kullanılan toplam oy
    181
Big Mom korsanlarının yenilmesi diye bir olay gerçekleşmedi. Seçeneklerde neden öyle bir şık var?

Linlin'in boğulmak yerine kıyıya vurması ve hafızasını kaybetmesi büyük saçmalıktı.

Bir de çok büyük saçmalık olan var, o da Luffy'nin tek yemesi. Şimdi bir de kalkıp Kaido ile teke tek dövüşür ve kazanırsa, büyük saçmalığı da aşıp düz dünya seviyesi bir saçmalığa dönüşür.

Haritası tam bir fiyasko benim gözümde.

Gerisi gayet normal şeyler. Boş yere eklenmişler ankete. Kişisel beklenti karşılanmıyor diye kızılabilir en fazla.

Son düzenleme:
ig Mom korsanlarının yenilmesi diye bir olay gerçekleşmedi. Seçeneklerde neden öyle bir şık var?

Linlin'in boğulmak yerine kıyıya vurması ve hafızasını kaybetmesi büyük saçmalıktı.

Bir de çok büyük saçmalık olan var, oda Luffy'nin tek yemesi. Şimdi bir de kalkıp Kaido ile teke tek dövüşür ve kazanırsa, büyük saçmalığı da aşıp düz dünya seviyesi bir saçmalığa dönüşür.

Haritası tam bir fiyasko benim gözümde.

Gerisi gayet normal şeyler. Boş yere eklenmişler ankete. Kişisel beklenti karşılanmıyor diye kızılabilir en fazla.
Yenilmek demeyelim de sonuçta başarısızlıkla sonuçlandı girişimleri, King devriye gezerken şelaleden çıkamayız da dediler şu anlık ortada kaldılar. Geldikleri gibi bu duruma düşmeleri biraz göze battı gibi.

Diğerleri de büyük fiyaskolar değil ama dediğinin gibi birçok kişinin beklentisini karşılamıyor, tepki çektikleri için koyayım dedim.

Arc daha devam etmiyor mu ya
Bari bitmesini bekleseydiniz
Bakarsın arc sonu Kaido olacak hamido
Ondan sonra fiyasko derdik:mincika:

Hafıza kaybı dedim ama bu konu için daha erken. Bu arc daha çok fiyasko çıkartır. Ben en büyük fiyaskoyu Kaido savaşında bekliyorum.

Yenilmek demeyelim de sonuçta başarısızlıkla sonuçlandı girişimleri, King devriye gezerken şelaleden çıkamayız da dediler şu anlık ortada kaldılar. Geldikleri gibi bu duruma düşmeleri biraz göze battı gibi.

Diğerleri de büyük fiyaskolar değil ama dediğinin gibi birçok kişinin beklentisini karşılamıyor, tepki çektikleri için koyayım dedim.
Çok makul sebepler :sapkali:

Big Momin hafıza kaybı.Digerleri bekledigim şeylerdi.Ozellikle oroçinin tipi Zoronun boş beleş gezmesi gibi.
Rüyalarında bile görüyordun değil mi Luffy'nin tek yiyişini. :(

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık