Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Wano Arc'ta Görmeyi Beklediğiniz Karakterler

Merhabalar arkadaşlar, gelecek olan Wano Arc'ında, epey zamandır ortalıklarda gözükmemiş olan; görmek istediğiniz veya bir sebepten dolayı ortaya çıkmasını beklediğiniz karakterler neler?

Marco, Kid gibi mangada bahsedilen ve çıkması muhtemel karakterlerden ziyade mangada bahsedilmeyen karakterleri yazalım. Mesela; Dressrosa'da Bellamy ve Fujitora nın çıkması, Punkhazard'da Smoker ın çıkması, Aokiji nin görünmesi gibi..

Kendi beklentilerim şunlar:

Ryokugyu: Bu amiralin gösterilip tanıtılması bu arcta olabilir diye düşünüyorum. İleride Jinbei ye rakip olmasını bekliyorum.
Kuina: Herhangi bir çıkarımım yok, sadece ortaya çıkmasını istiyorum :D
Coby: Epeydir göremedik ortalıklarda bir görelim boyunu posunu.
Drake: Bu arcta zoan meyve türlerinin işlenmesini beklediğimden, ayrıca süpernovalar da yavaş yavaş yeni dünyada boy gösterdiğinden burada gözükmesini bekliyorum. Gelirse en az 8 süpernova Wano Arcta bulunuyor olacak ama ben süpernovaların hepsinin ileride geçici olarak ittifak kurmasını bekliyorum, bu yüzden bir abeslik olmaz bana göre.
Urouge(belki): Kaido, kendisini gökyüzü adasından atarken Urouge de oradaydı yanlış hatırlamıyorsam. Küçük bir ihtimal de olsa belki görürüz diyorum. Ancak, eğer bir ara Enel dönecek olursa, döndüğü arc bu elemanla birlikte işlenir bence. Yani, asıl Enel ile birlikte işlenmesini bekliyorum. Enel in geleceği yoksa bu arcta da görülebilir belki.
Dragon: Beklediğim gibi Zoro nun ustası ortaya çıkarsa, devrimciler de piyasaya çıkar. Çünkü Dragon un görüldüğü ilk sahnede Zoro nun ustasının maddi olarak devrimcilere destek olduğu biliniyor. Her ne kadar yetersiz bir gerekçe de olsa; Dragon çıksın bir boy gösterisi yapsın artık :D
Shiryuu(belki): Kılıç ustası olması hasebiyle bir ihtimal görünebilir.

Peki siz bu arcta kimlerin görünmesini bekliyorsunuz?

Kaido Zoro'yu tam öldürecektir ki Mihawk Kaido'ya slash atar. Çünkü Perona balayı için Wano'yu seçmiştir. :a:

Ryokugyu - Akainu BM'yi alacak zaten yakında. Bu sebeple onu beklemiyorum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık