Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] WandaVision (2021)

Diziyi Nasıl Buldunuz?

• Kullanılan toplam oy
    41

Üye silindi 5781

Nedense ilk iki bölümden "Marvel izlemeyenlerin bile izleyebileceği" bir dizi havası aldım. Yani karakterlerin ve evrenin altyapısını bilmekte yarar var tabii ama hayatında hiç marvel izlemememiş biri bile izleyebilir bana kalırsa.

Wanda ve Vision karakterlerini bilmiyordum. İlk 2 bölüm baya sıkıcıydı bence, old school espiriler ve komedi efektleri bunalttı beni. Ama 2. Bölüm sonunda dizi yeni başlıyor gibi, bakalım..

Wanda ve Vision karakterlerini bilmiyordum. İlk 2 bölüm baya sıkıcıydı bence, old school espiriler ve komedi efektleri bunalttı beni. Ama 2. Bölüm sonunda dizi yeni başlıyor gibi, bakalım..
bence yarattığı evreni en iyi şekilde yansıtmışlar ve göndermeler de oldukça hoştu

Elizabeth olsen çok güzel kadın be.

Diziye vasat bir giriş yapılmış. Hani sıkılmadım ama pek yükseldiğim de söylemez. Visionun iş yerine hiç bir şeye anlam verememesi kısımları güzeldi. Gerçi ne iş yapıyorlar ben de anlamadım. Muhasebeci mi bunlar?

Puanı iyi olursa ve önemli bir dizi olacaksa izlerim şimdilik beklemedeyim. O kadar önemli değilse de olanların özetini bir videodan izlerim herhalde.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık