Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Voldemort vs Albus Dumbledore

Kim Alır

• Kullanılan toplam oy
    135
Yaşına hürmet ediyordu. :oleyo2:
:)
Bu arada bakanlıktaki karşılaşmada Voldemort öldürme niyetiyle savaşırken Dumbledore öldürme niyetiyle savaşmıyor diye yazıyor wikisinde. Hatta Voldi buna şaşırmış. Aynı zamanda bi çok yerde Dumbledore’dan sonra o devrin en güçlüsü falan diye yazmışlar. Korktuğu tek kişi de Dambıl reismiş zaten.

:)
Bu arada bakanlıktaki karşılaşmada Voldemort öldürme niyetiyle savaşırken Dumbledore öldürme niyetiyle savaşmıyor diye yazıyor wikisinde. Hatta Voldi buna şaşırmış. Aynı zamanda bi çok yerde Dumbledore’dan sonra o devrin en güçlüsü falan diye yazmışlar. Korktuğu tek kişi de Dambıl reismiş zaten.
Reyiz ben zaten Dumbledore alıra oy atacaktım da Voldi az oy almış.

Ayrıca orada Dumbledore'da mürver asa var boru değil hocam. ;)

Dambıl reis de bi yandan Harry’yi koruyor bi yandan Voldiyi öldürmek yerine yakalamaya çalışıyor şimdi, ne yapalım yani? :)
Dumbledore açığını sahip olduğu mürver asa ve yeteneği ile kapatıyordu, yoksa o anki kondisyonu pek de uygun değil uzun süre Voldemort ile kapışmak için. Keza Voldemort da seherbazların geleceğini göz önüne alınca kapışma uzamasın diye doğrudan Harry'e yürüdü. Dumbledore'un o zamanki hali pek yeterli değildi bence.

Zirve halleri nasıl kapışır akıl sır erdiremeyiz bence. Keza ikisi de büyüye yön ve şekil verme konusunda inanılmazlar, o derece ki kendi büyülerini bulan insanlar. Belki de bu kapışmanın sonucunu ancak motivasyonları belirlerdi. Güce kavuşma arzusunu devam ettirseydi Albus reyiz büyük ihtimalle üstünlüğünü koyardı ama hala kestirmek çok zor. Voldemort kadar kara büyü bilmese bile karşı koyacak yetenekte. Aslında hayal gücü yüksek birileri şöyle güzelinden bi çizimini animasyonunu ne bileyim bi lay akşınını falan yapsa olur he, akılda kalırrrrrrr :D Sonucu kestiremiyorum, gönlüm Albus reyizden yana llllll

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık