Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Vista vs. Charlotte Perospero

Sizce hangisi ?

• Kullanılan toplam oy
    206
Nereye rahat harcıyor yav. İkisi de beşinci adam. YC5 diyelim hadi. :ehe: Rahat harcama falan olmaz.

Ayrıca o şekerin normal hali daha. Bunun üstüne haki de basabilir. Gösterilmeyen teknikleri falan da vardır. Bir de Amande de boş değil. 6. Adam bile olabilir. Şekeri kesmesi Petospero'yu güçsüz yapmıyor, Amande'yi güçlü yapıyor.
5 ne ya? Hadi Ace ondan üstün dedin. Başka kim var? :d meyvesiz Teach'e ölen Thatch mi? :d

Amande güçlü yapar diyorsun, Vista gücü abartılıyor diyorsun :ehe: o şekere Luffy napmis bak. Amande kağıt gibi kesiyor. Amande, Perosdan da öndedir. Vista da öyle. Komutanlar eşit olacak diye bir şey yok bu arada. :d yc5 diğer yc5'e eşit değildir. Bunlar okuyucunun uydurduğu terimlerdir komutan denklikleri falan. Sağ koldur, sol koldur. Queen > Kata bile çıkabilir. Bu bilmem kaçıncı kumandanlar eşittir demek doğru değil

Perosperoya güçlü diyosunuz da o adamı ciddiye alamıyorum. Mesafeyi kapatırsa vista alır ki kapatamayacak engel göremiyorum.

5 ne ya? Hadi Ace ondan üstün dedin. Başka kim var? :d meyvesiz Teach'e ölen Thatch mi? :d

Amande güçlü yapar diyorsun, Vista gücü abartılıyor diyorsun :ehe: o şekere Luffy napmis bak. Amande kağıt gibi kesiyor. Amande, Perosdan da öndedir. Vista da öyle. Komutanlar eşit olacak diye bir şey yok bu arada. :d yc5 diğer yc5'e eşit değildir. Bunlar okuyucunun uydurduğu terimlerdir komutan denklikleri falan. Sağ koldur, sol koldur. Queen > Kata bile çıkabilir. Bu bilmem kaçıncı kumandanlar eşittir demek doğru değil
Meyvesiz Teach diye küçümsediğin kişi Shanks'ın yüzünü çizmiş mesela.

o şekere Luffy napmis bak.
Yani biraz sonra Katakuri'yi yenecek adamın Prospero'ya daha azını yapması beklenemezdi zaten. Orada Prospero yerine Vista olsaydı, Luffy ona da bir tane çakardı.

Amande kağıt gibi kesiyor. Amande, Perosdan da öndedir.
Buna bir kanıdın var mı peki? :ehe: Ben aksini savunan bir sürü kanıt bulabilirim mesela.

Komutanlar eşit olacak diye bir şey yok bu arada. :d yc5 diğer yc5'e eşit değildir. Bunlar okuyucunun uydurduğu terimlerdir komutan denklikleri falan. Sağ koldur, sol koldur. Queen > Kata bile çıkabilir. Bu bilmem kaçıncı kumandanlar eşittir demek doğru değil.
Bu Oda, yonkou'lar arasında denklik var, o yüzden birbirlerine pek sataşmıyorlar demedi mi? King > Queen > Kata > Jack > Smoothie tarzı bir saçmalık olursa denklik nerede kaldı? Ya da Kaido'nun tayfası bu kadar güçlü veya Linlin'in tayfası bu kadar zayıfsa neden kimse elinde iki tane Pone bulunan Linlin'e saldırmıyor?

Bir ikinci adamın diğer yonkou tayfasındaki rakibi yine ikinci adamdır. Queen Smoothie ile ölümüne kapışır. Ya az farkla yener ya da az farkla yenilir. Dediğim denklik şeyinin haricinde bunu bizzat biz de gördük zaten. Jozu, Jack ve Cracker aşağı yukarı aynı ligin adamları gibiydi.

Bence başka türlü bir şey çıkarsa, Oda çok pis sıvamış olur. Serideki zaten olmayan güç dengesinin içine iyice eder. :(

Bm'nin bu dövüşü başka zaman bırakalım gibisinden bir şey dediğini hatırlamıyorum Choppi'ler için.
Choppi tanklamasa ölecekler Oda öldürtmedi, Vista tanklamasa binlerce müttefik var o alanda. Pekala başka birileri daha araya girebilir.
Adam Vista ile dövüşmekle ilgilenmiyor ki, güçlü olduğunu kabul ediyor ama asıl hedefi yeni gelişmekte olan Luffy. Korkup da mı bırakıyor yani dövüşü? Aynı Mihawk WB'ye de saldırıyor.

Bm'nin bu dövüşü başka zaman bırakalım gibisinden bir şey dediğini hatırlamıyorum Choppi'ler için.
Choppi tanklamasa ölecekler Oda öldürtmedi, Vista tanklamasa binlerce müttefik var o alanda. Pekala başka birileri daha araya girebilir.
Şu olayı 1000 kere açıkladık. Mihawk'ın dövüşü erteleme sebebi mangada var, bilmiyorsanız açın öğrenin dedik. Sana da aynı tavsiyesi veriyorum. Bilmiyorsan aç öğren. He bildiğin halde aynı pilavı ısıtıp ısıtıp önümüze getiriyorsan kaale alınmazsın bir daha bu konuda olur biter.

Son düzenleme:
Bir ikinci adamın diğer yonkou tayfasındaki rakibi yine ikinci adamdır. Queen Smoothie ile ölümüne kapışır. Ya az farkla yener ya da az farkla yenilir. Dediğim denklik şeyinin haricinde bunu bizzat biz de gördük zaten. Jozu, Jack ve Cracker aşağı yukarı aynı ligin adamları gibiydi.

Bence başka türlü bir şey çıkarsa, Oda çok pis sıvamış olur. Serideki zaten olmayan güç dengesinin içine iyice eder. :(
Big Mom'un tarafı kalaba dersen gayet dengelenir takımlar. :d
Buna bir kanıdın var mı peki? :ehe: Ben aksini savunan bir sürü kanıt bulabilirim mesela.
Çok rahat kesmesi bana yeter. Amande zayıf olduğu yer varsa istetim tabii kanıt

Yani biraz sonra Katakuri'yi yenecek adamın Prospero'ya daha azını yapması beklenemezdi zaten. Orada Prospero yerine Vista olsaydı, Luffy ona da bir tane çakardı.
Luffy napmis derken şekere napti diyorum. Atlamak zorunda kaldı. Amande de kağıt gibi kesti geçti diyorum. Bunlar boş değil

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık