Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Vista vs. Charlotte Perospero

Sizce hangisi ?

• Kullanılan toplam oy
    206
Ace'in tam gücünü hiçbir zaman görmedik. Tekinde meyve emen, serinin en tehlikeli karakterine karşıydı, ötekinde kendi meyvesinden üstün meyveye sahip amiralle boğuştu.

Gösterdiği şeylere bakarak bile Peros'da olmayan ada boyutu atakları var, zıtlık olmadığı sürece amiralle bile meyve çarpıştırabiliyor.

Mangaka'nın gözünde çok daha değerli bir tip Ace. Yani Cracker bile kazanamaz, Peros filan imkansız.

@Monkey D. Luffy

WB'nin tayfasındaki tümen sıralaması güç belirtmiyor.
Kraker mevzusuna girmicem, boş tartışma olacak.
Gelelim Teach'e, serinin en tehlikeli karakteri mi? Tek yediği Magellan bile daha tehlikeli Teach'den. Sen şimdi güncel bölümlerde Kaido'yu, Kocana'yı okuyon ve Teach'e daha tehlikeli mi diyorsun? :D Ne diyem.

Kraker mevzusuna girmicem, boş tartışma olacak.
Gelelim Teach'e, serinin en tehlikeli karakteri mi? Tek yediği Magellan bile daha tehlikeli Teach'den. Sen şimdi güncel bölümlerde Kaido'yu, Kocana'yı okuyon ve Teach'e daha tehlikeli mi diyorsun? :D Ne diyem.
Adam serinin final boss'u olma potansiyelini taşımayı geçtim en güçlü iki meyveye sahip Yonko. Ki gayet Koca Ana ve Kaido'dan güçlü çıkabilir. İmkansız bir şey yok. Ki yazar da Kaido'dan sonra işlemeyi tercih etmiş. :D

Emildiği halde Ace'in atağı. :D Peros bunla sadece kol bacak bırakarak kurtulamaz.

Amande Kata'nın da mochisini kesebilir Amande > Kata galiba bu mantıkla :D Perospero low bir adam değil.
Law kadar olmasa da Low'dur :)

Pros'un olayı meyve. Kata meyvesiyle iki tür hakisini mükemmel bir şekilde kombine etmiş. Çok farklı dünyalar..

Ek olarak Vista çağın en güçlü adamının tayfasındaydı. Böyle tayfalar özeldir. Buradaki Yk5, Kaido'da Yk3 seviyesine kadar yürüyebilir.

Law kadar olmasa da Low'dur :)

Pros'un olayı meyve. Kata meyvesiyle iki tür hakisini mükemmel bir şekilde kombine etmiş. Çok farklı dünyalar..

Ek olarak Vista çağın en güçlü adamının tayfasındaydı. Böyle tayfalar özeldir. Buradaki Yk5, Kaido'da Yk3 seviyesine kadar yürüyebilir.
Tayfalar arasında bu kadar fark yok işte :D Ki yc5 seviyesinde bir adam değil zaten Vista.Ya yc3 ya da yc4 seviyesinde.Ben yc3 olduğunu düşünüyorum.Perospero dediğin adam Tamago'yu yenen Pedro'ya elinin tersi ile tek atıyor.Perospero elbette bir Kata değil ama Vista ilede kapışabilecek bir adam,yenilir ama kapışır gayet.

Dediğin olayın bir benzeri Kata'nın mochisini kesen kişi Pedro.Bu adamların meyveleri zaten yumuşak bunları haki kaplı değilken çoğu kişi keser zaten :D

Tayfalar arasında bu kadar fark yok işte :D Ki yc5 seviyesinde bir adam değil zaten Vista ya yc3 ya da yc4.Ben yc3 olduğunu düşünüyorum.Perospero dediğin adam Tamago'yu yenen Pedro'ya elinin tersi ile tek atıyor.Perospero elbette bir Kata değil ama Vista ilede kapışabilecek bir adam,yenilir ama kapışır gayet.
Abi bana Pedro deme ya. Pedro kim ? 400 küsur ödülü olan adamı Shanks köpeğim diye gemisine bağlamaz :ehe: Bunlar çok Law, amannn lowww adamlar :D

Adam serinin final boss'u olma potansiyelini taşımayı geçtim en güçlü iki meyveye sahip Yonko. Ki gayet Koca Ana ve Kaido'dan güçlü çıkabilir. İmkansız bir şey yok. Ki yazar da Kaido'dan sonra işlemeyi tercih etmiş. :D

Emildiği halde Ace'in atağı. :D Peros bunla sadece kol bacak bırakarak kurtulamaz.
One Piece'de diğer shonenlerin aksine bir şey sonradan işleniyorsa öncesinden güçlüdür diye bir şey yok bu 1
Teach'i Kaido'dan 500 bölüm önce işliyor bu 2
Ace ile kapışan Teach'e Kaido tek atar bu da 3 olsun.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık