Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Vista vs. Charlotte Perospero

Sizce hangisi ?

• Kullanılan toplam oy
    206
Yonko komutanı seviyesi denen şeyin fanların uydurduğu bi terim olduğunun farkına varılmalı bence. Olur ya hani Lucky Roo>Katakuri çıkarsa yarın bir gün insanlar şaşırmamış olur hem
Çıkamaz. :)

Yonko komutanı seviyesi denen şey o kadar da uydurma değil. Mangaka ayırıyor çünkü.

Dediğiniz şey sayısal olarak var. Katakuri ile King arasında fark yoktur ama Kaido farkını npvalar ile koymuştur. Bu adamlar geleceğin güçlüleri sonuçta. O da yeni bir gelişme. Novalar 2 sene önceden başladılar katılmaya.

Çıkamaz. :)

Yonko komutanı seviyesi denen şey o kadar da uydurma değil. Mangaka ayırıyor çünkü.

Dediğiniz şey sayısal olarak var. Katakuri ile King arasında fark yoktur ama Kaido farkını npvalar ile koymuştur. Bu adamlar geleceğin güçlüleri sonuçta. O da yeni bir gelişme. Novalar 2 sene önceden başladılar katılmaya.
İşte o denge YC1=YC1 denildiğini görmedim. Sıralama dahi fanlar tarafından uydurulma. En barizi Ace'e 2. komutan denmesi direkt. Oda'nın pek aralarında güç dengesine taktığını sanmıyorum. Beckman'ı Shanks ayarı bir adam dahi görebiliriz. 7 8 güçlü adamdan ve gerisi Mihawktan korkan tayfadan oluşan Shanks tayfası ile bilmem kaç küsür çocuğu olan Big Mom'ın, kaç tane Novası olan Kaidonun denk gidebilmesi için güç dengeleri oynamalı. Yarın bir gün şaşırmayalım derim :)

Oro'da bol teorili yerler vardı :D Zeff ve Rox tayfasi ile ilgili şeyler yazmışlardı. Zevkli oluyor okuması. Vsler havada kalıyor :D
Tüm internet aleminde girdiğim tek forum bu. Buraya bile girecek pek zaman olmuyor. Hayrına birileri ara sıra buraya da atıyor bir şeyler. Onlardan faydalanıyorum. :D

Yalnız Perospero çok sağlam bir patlamadan sağ çıkıyor. Direnci baya yüksek gibi duruyor. Kendine bir kol da yaptı.

Vista 5. tümen komutanı olsa da sonuçta Wb tayfasından. O zaman açıklanan tayfa olarak komple önde olmaları. Yani seri sonu herhangi bir sağ kol nasıl Sanji'yi alamazsa; aynı mantıkla Vista'nın sol kola yakın bir performans göstermesi içten değil. Varın haki ile işlenecek Marco, Jozu'yu siz düşünün.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık