Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Vinsmoke Judge'ın Güç Seviyesi

Sanji'nin Babası ne kadar güçlüdür?

• Kullanılan toplam oy
    262
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
bu aileden varmamız gereken tek sonuç; soyluların hepsi luffy'den tek yiyen avel gibi ya da sabo'nun ailesi gibi değil. güçlü soylular da var ve germa bunların en güçlüsü değil.

@Sir Crocodile
Güzel anlatmışsın, söylediklerine söylenecek pek bir şey yok ama bu adam gerçekten zayıf gözüküyor. İlerde söylediğin gibi çıkma ihtimali var mı? Evet hem de hayli yüksek bi ihtimal ama şu an hiçte güçlü bir giriş yapmadı. Belki de oğluyla savastığı için böyleydi bilemeyiz ama durum bu, epey zayıf gözüküyor.

Benim gibi düşünen varmıdır bilmiyorum ama şöyle düşünüyorum E. Oda güçlü karakterleri hissedilir şekilde daha farklı ve o gücü gösterecek şekilde çiziyor. En azından tanıtımı ya da ilk görüldüğü an, epey şatafatlı oluyor.

Amirallere yonkoulara değinmiyorum... Jack, ilk tanıtımı ve hikayeye dahil oluşu nasıldı? Onla basabas savasan Nekomamushi? Adamlarda bi güç vardı, onlardaki gücü ve ağırlığı hissedebiliyordun. Peki ya Judge'nin giriş nasıl? Bana göre o bahsettiğin güç hissedilmiyor. Tamam germa66, kuzey denizini yönetme... düşündüğünde güçlü, lakin giriş vasattı. Bu durum haklı olarak pek çok insanda Judge'nin zayıf olduğu yönünde bir algı oluşturuyor.

karolla

Şimdi bunun babası muhtemelen sanjinin ödülünü değiştirtti. Muhtemelen bunlar kutsal ejderler çıkabilir.

Bu durumda:

Luffy - D
Sanji - Kutsal Ejder
Zoro - Gelmiş geçmiş en güçlü samurayın torunu ve geleceğin shogunu :p

Amiral ile Yonko arası bir adam çıkacaktır. Amiral denebilir kabaca. Yani zirve karakterlerden biridir. Daha aşağısı kurtarmaz. Vergo'dur, Dof'tur, Lucci'dir falan fistan bunları geçiniz. Eski ve sınırları olan karakterler artık bunlar.

Ne Sanji ne baba ciddiydi. Zaten bölüm boyunca koklaştılar:flaugh: Dövüş oldu sanki de güçlerini görelim:D Ben babayı sevdim. Karakter tasarımı güzel. Mevki makam konum vs... gibi durumlar sebebi ile bu adam zaten güçlü çıkacak:sapkali:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık