Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Vinsmoke Judge'ın Güç Seviyesi

Sanji'nin Babası ne kadar güçlüdür?

• Kullanılan toplam oy
    262
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Nasıl ne demek :S Zetto dediğimiz adam emrkli bir amiral değil miydi? Eğitmenlik falan yapıyordu yani bi amiral etmeyebilir ama yine de Shichibukaiden güçlü olabilir.

WB gençliği seviyesinde diyor fakat bu pek çok anlama gelebilir. Belki WB gücünün zirvesine orta yaşlarda ulaştı ve gençken kısmen daha zayıftı. Gençten kasıt nedir ayrıca. 18-25 mi, 25-30 belki de 35 mi? WB'nin gençliğini zirve alıp çıkarım yaparsanız yanılabilirsiniz.
Biri çıkıp Aokiji'nin elini alsa veya Garp'ın elini alsa, sırf emekliler diye mi almış oluyor? Bu adam emekli olsun, olmasın her türlü Amiral eder. Etmese dahi B.Hakisi bir amiralden daha üst seviyedir, çünkü adamı Amiral yapan B.Haki. Yani nereden bakarsan bak Zetto'nun elini almak çok üst düzey bir şeydir.

OP'ta orta yaştan küçükler genelde çocuk diye tabir ediliyor. Bkz; Wb Shanks'a bile çocuk gözüyle bakıyor, Kaidou'da Kidd'e çocuk gözüyle bakıyor, Luffy'nin durumu malum. Yani OP'ta çocuk dediğimiz nesil 18-30 arası nesil. Daha çok 30+ yaşlara genç gözüyle bakılıyor. Bana sorarsan Kizaru baya baya WB'in zirve döneminden bahsediyordu. Ayrıca zirve dönemi olmasa bile, WB'in gençliği Amiral eder ki zirve dönemi Roger seviyesi olarak biliniyor. En kötü ihtimalle Weevil Amiral ediyor anlayacağın.

Doğmamış bebeye don biçmede üstümüze yok.
5. dedim bende.
Amiraller'den güçsüzdür fakat Shichibukailerden güçlüdür

Boş beleş yorum yapan arkadaşlar arada hafızalarını tazelemek için tekrar okusunlar mangayı.

Biri çıkıp Aokiji'nin elini alsa veya Garp'ın elini alsa, sırf emekliler diye mi almış oluyor? Bu adam emekli olsun, olmasın her türlü Amiral eder. Etmese dahi B.Hakisi bir amiralden daha üst seviyedir, çünkü adamı Amiral yapan B.Haki. Yani nereden bakarsan bak Zetto'nun elini almak çok üst düzey bir şeydir.

OP'ta orta yaştan küçükler genelde çocuk diye tabir ediliyor. Bkz; Wb Shanks'a bile çocuk gözüyle bakıyor, Kaidou'da Kidd'e çocuk gözüyle bakıyor, Luffy'nin durumu malum. Yani OP'ta çocuk dediğimiz nesil 18-30 arası nesil. Daha çok 30+ yaşlara genç gözüyle bakılıyor. Bana sorarsan Kizaru baya baya WB'in zirve döneminden bahsediyordu. Ayrıca zirve dönemi olmasa bile, WB'in gençliği Amiral eder ki zirve dönemi Roger seviyesi olarak biliniyor. En kötü ihtimalle Weevil Amiral ediyor anlayacağın.
Ne demek emekli olsa da olmasa da amiral eder :S,
etmese dahi b.hakisi amiralden üstün müdür :S,
Zetto'yu amiral yapan b.haki mi :S,
Weevil en kötü ihtimalle amiral mi eder :S
:S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S
:S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S
:S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S
:S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S
:S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S
:S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S
:S :S :T :S :S :S :S :S :S :S
:S :S :S :S :S :S :S :S :S
:S :S :S :S :S :S :S :S
:S :S :S :S :S :S :S
:S :S :S :S :S :S
:S :S :S :S :S
:S :S :S :S
:S :S :S
:S :S
:S

Aokiji emekli oldu, şuan Koramiral seviyesine düştü sana göre herhalde :T,
etmese dahi b.hakisi üstündür, bunu göremiyorsan sana diyecek bir şey yok zaten :T,
Tabii karizmasınında büyük payı var :T,
Aynen, ne bekliyordun yonkou altı amiral ortası şiçi üstü falan mı :T
:T :T :T :T :T :T :T :T :T :T :T :T :T :T :T :T
:T :T :T :T :T :T :T :T :T :T :T :T :T :T :T
:T :T :T :T :T :T :T :T :T :T :T :T :T :T
:T :T :T :T :T :T :T :T :T :T :T :T :T
:T :T :T :T :T :T :T :T :T :T :T :T
:T :T :T :T :T :T :T :T :T :T :T
:T :T :S :T :T :T :T :T :T :T
:T :T :T :T :T :T :T :T :T
:T :T :T :T :T :T :T :T
:T :T :T :T :T :T :T
:T :T :T :T :T :T
:T :T :T :T :T
:T :T :T :T
:T :T :T
:T :T
:T

Boş beleş yorum yapan arkadaşlar arada hafızalarını tazelemek için tekrar okusunlar mangayı.
Odanın o arc beyazsakalı sisirmesi gerekiyordu. O da bunu yaptı. Ben elimde kanıt olmasa da hala aynı şeyi söylüyorum. Beyazsakal ve Roger güç ilişkisi luffy ve law gibi.

Zetto, emekli olunca antrenman yapmayı bırakıp kariya kiza mi sarmış Ray gibi? Aksi takdirde emekli olmasinin bir zarari yok. Yasi 65 idi kesildiginde. Sengoku iki sene önce 74 imiş. WB'nin 72 yasinda, hasta haliyle gucu ortada. Garp da o civarlardaydi, tam cikaramadim. O acidan Z'nin kolunu almak büyük is. Law bile b.hakisi ile Dof'un kesislerinden korunuyordu. Zetto ise b.hakisi ile nam salmis. Yani Dof'un bu adamin kolunu alma ihtimali bana gore 0 (sifir) Wevil yaptıysa beklediğimiz gibi, saldiri gucu çok dehşet demektir. Dayanıklılık, doruki anlamında bir amiral cikmasa dahi saldiri olarak onlar kadar tehlikeli.Yani total olarak eşit olmasa bile çok yakın olabilir. Hatta belki direkt eşittir. Bakalım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık