Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Vikings (2013-2020)

Diziyi Beğendiniz mi?

• Evet, beğendim.

Kullanılan: 5 100.0%
  • Hayır, beğenmedim.

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    5
Ragnar da Lagerthayi paylaşmayı teklif etmişti zamanında. Pek bir bilgim yok ama 2. Defa vurguluyorlar bunu belkide eski kültürlerinde vardır böyle birşey.
Orda athelstan'in inancını ölçmeye yormuştum,hatta bu bölümdeki sahnedede sonuna kadar böyle düşündüm ama işler farklı bi boyuta geçti.

Kimse izlemedi mi sezon finalini? Güzel final oldu. Ivar iyice deliliğini göstermeye başladı.
Bu da 5.sezonun fragmanı.

Kimse izlemedi mi sezon finalini? Güzel final oldu. Ivar iyice deliliğini göstermeye başladı.
Bu da 5.sezonun fragmanı.
Sezon finali güzeldi her an Ragnar gelecek diye bekledim, içimde hala ölmedeğine dair bi his var:( 5.sezonda Ivar tüm kardeşlerini öldürürse şaşırmamak lazım.

5.sezon seneye değil, değil mi?
IMDb'de sadece 2017 yazıyor. Belirli bir tarih görünmüyor. Sonbaharda gelir sanırım.
Sezon finali güzeldi her an Ragnar gelecek diye bekledim, içimde hala ölmedeğine dair bi his var:( 5.sezonda Ivar tüm kardeşlerini öldürürse şaşırmamak lazım.
Öldü gitti ya adam. Efsane şeklinde gitti, gelmesin geri. Björn'ü öldüremez ama diğerlerini bilemem. Bir de Sigurd ölünce yılangözü geri geldi değil mi? Harbard düzeltmişti sanki o gözü.

Sigurd ölünce göze de özellikle dikkat çekmişler gibi ama altında ne var bilmiyorum. Birşey açıklanmadı da mitolojide mi var böyle birşey acaba.
Savaş sahnesini çok beğendim. Ama savaş planını pek sevmedim daha doğrusu prensin o tuzağa düşmesini pek inandırıcı bulmuyorum. Yani baktın adamlar kaçıyor peşlerine düşüyorsunuz ikinciye yine kaçıyorlar niye peşine düşüyorsunuz arkadaş bi düşünsene bunlar viking niye kaçıyorlar diye.
Ragnar gitti Ecbert gitti Floki de gitmiş gibi göründü. Ivar da pek çekmedi beni düz kötü gibi geldi bana. Allayıp. pullayıp satacaklar ama Ragnar dan sonra yok ya.

Sigurd ölünce göze de özellikle dikkat çekmişler gibi ama altında ne var bilmiyorum. Birşey açıklanmadı da mitolojide mi var böyle birşey acaba.
Savaş sahnesini çok beğendim. Ama savaş planını pek sevmedim daha doğrusu prensin o tuzağa düşmesini pek inandırıcı bulmuyorum. Yani baktın adamlar kaçıyor peşlerine düşüyorsunuz ikinciye yine kaçıyorlar niye peşine düşüyorsunuz arkadaş bi düşünsene bunlar viking niye kaçıyorlar diye.
Ragnar gitti Ecbert gitti Floki de gitmiş gibi göründü. Ivar da pek çekmedi beni düz kötü gibi geldi bana. Allayıp. pullayıp satacaklar ama Ragnar dan sonra yok ya.
Ragnar gibisi gelmez gibi. Björn'ün hareketler Ragnar'ı andırıyor bence biraz. Deli deli hareketler :D Floki bence sonraki kahin. Şimdiki kahin onun elini yalamıştı falan yanlış hatırlamıyorsam.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık