Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Veritas

Ortam karakterler falan hoşta çok hızlı ilerliyormuş gibi geliyor. Ne yalan söyliyem güzel ama çok al benisi yok.

Ortam karakterler falan hoşta çok hızlı ilerliyormuş gibi geliyor. Ne yalan söyliyem güzel ama çok al benisi yok.
Yayınlanırken bile devamının gelip gelmeyeceği belli değildi sıkıntı yaşadılar, baskı altında çıktı resmen son dönemleri. Devamı da maalesef gelmedi zaten. Japonya'dan çıksaydı bu seri şimdiye çoktan sallamıştı dünyayı. Albenisi yok dediğin eseri yaklaşık 10 kere bitirmişimdir bugüne kadar.

Yayınlanırken bile devamının gelip gelmeyeceği belli değildi sıkıntı yaşadılar, baskı altında çıktı resmen son dönemleri. Devamı da maalesef gelmedi zaten. Japonya'dan çıksaydı bu seri şimdiye çoktan sallamıştı dünyayı. Albenisi yok dediğin eseri yaklaşık 10 kere bitirmişimdir bugüne kadar.
Yeni nesil için eski gelebilir yaw, ama yayınlandığı zaman Op'tan bile üstün tutuluyordu. En azından bir kesim için, ki Op o zamanlar böyleleş değildi. Aşırı domine eden bir seriydi.

Yeni nesil için eski gelebilir yaw, ama yayınlandığı zaman Op'tan bile üstün tutuluyordu. En azından bir kesim için, ki Op o zamanlar böyleleş değildi. Aşırı domine eden bir seriydi.
Yemişim tiktok neslini. Zaten çıksa eski nesil dediğimiz dönemlerde çıkacaktı. Kore dövüş sanatları dünyasında muazzam bir potansiyel var. Veritas da bu potansiyeli kendini minnoş moda sokmadan sergileyince çok tatlı oluyordu okuması. Bunun daha devamı gelir animesi yapılır onun üstüne seri biter spin - offlara geçilirdi. OP ile bir kıyas yapmam da kendi dalında aksiyona doyuran çok seksi bir eser olurdu birileri el atsaydı. Külotçular sahip çıksa Kore'den güzel yapımlar çıkıyor çok daha fazlası da çıkar.

Biliyorum tabi japonyadaki kadar rahat değil oradaki işler. Bu tarz durumlarda yazarları pek suçlamam. Hiç yoktan önemli kısımları atlamamışlar. Bazı seriler böyle sıkıntıları olmamasına rağmen sırf okuyucu çekecem diye ışık hızında giriyorlar her şeye.

Güzel bir potansiyeli olan ama aşırı hızlı anlatımından dolayı potansiyelini heba eden bir seri bence. Hani yazarda pek bir şey diyemiyorum. Serisi her an iptal edilebileceği için elinden geldiği kadar hızlı anlatmaya çalışmış ama sonuçta kötü olmuş.

Güzel bir potansiyeli olan ama aşırı hızlı anlatımından dolayı potansiyelini heba eden bir seri bence. Hani yazarda pek bir şey diyemiyorum. Serisi her an iptal edilebileceği için elinden geldiği kadar hızlı anlatmaya çalışmış ama sonuçta kötü olmuş.
Hızından dolayı hikaye kopuk hissetiriyor, işleniş zayıf, ana karakterin güçlendiğini hissedemiyorsun, final zaten berbat. @Dattebayo..! Yüzünden okudum bunu. Davacıyım.

Hızından dolayı hikaaye kopuk hissetiriyor, işleniş zayıf, ana karakterin güçlendiğini hissedemiyorsun, final zaten berbat. @Dattebayo..! Yüzünden okudum bunu. Davacıyım.
Finali olmayan yarıda bırakılmış bir eser ve o yüzden yastayız diyoruz ya 10 yıldır olum. Sonlarının aceleye gelmesi ondan o sayıların dahi çıkıp çıkmayacağı belli değildi. Ha buna rağmen şu güzelim seriden zevk alamadıysan o senin zevksizliğin lan

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık