Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Vergo vs. Jinbe

Kim alır?

• Kullanılan toplam oy
    157
Jinbei Vergo'nun full beden silahlanmasını Kairagi bile kullanmadan sadece Balıkadam Karatesi ile aşabilir bence. Kolay bir dövüş olur kendisi için.

Jinbei Vergo'nun full beden silahlanmasını Kairagi bile kullanmadan sadece Balıkadam Karatesi ile aşabilir bence. Kolay bir dövüş olur kendisi için.
Yalnız Law dağ patlattı o savunmayı aşabilmek için. O kadar da boş değil Vergo.

Bence de Jinbei alır ama düşük-orta arası olur. Tek olmaz.

Aralarında seviye olarak çok fark yoktur bana göre.Jinbei orta-yüksek zorluk arası alır.Vergo en sağlam koramiraldi gördüğümüz (Garp hariç) Jinbei'de Yonko'nun 4.cü,5.ci adamı olabilecek biri.Jinbei döver de tek felan atamaz.

Yalnız Law dağ patlattı o savunmayı aşabilmek için. O kadar da boş değil Vergo.

Bence de Jinbei alır ama düşük-orta arası olur. Tek olmaz.
Law attığı kesişle hem fabrikayı hem de Vergo'yu hedef alıyor orada. İstese daha ufak bir saldırıyla da işini bitirebilirdi bence. Vurduğunun yarısı boşa gitse bile tek tektir sonuçta.

Jinbei, Doflamingo'ya hasar vererek bir süre tutabilir ( Smoker - Vergo olayı gibi ).

Vergo, hasar veremeden Doflamingo'yu tutabilir ama uzun sürmez.

Arada bayağı fark var aslında. Adaletsiz olmuş bence.

Nereden bakarsanız bakın adaletsiz :) Jinbei 400 milyon beri ödüllü iken Doflamingo 340 milyon beri ki Vergo Dof'un adamı hadi 2. adamı olsun. Aralarında dağlar kadar fark var Jinbei aşırı güçlü. Law kalbini alır almaz Vergoya tek atmıştı :) Jinbei de 2 atsın hadi.

Vergo kim köpek ki Jinbei'ye rakip olacak? O değil de hani vs konuları yasaktı lan gene mi bi şeyler değişti. Her şeyi sonradan öğreniyorum atletli göbekli babalara döndüm anasını satayım.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık