Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Varolabilecek En Güçlü Meyve

One Piece evreninde bir karakter olsaydım karşındakinin egosu ile beslenen bir şeytan meyvesi gücüne sahip olurdum. Karşımdaki insanın egosu, ukalalığı, fevriliği, yani kötü arzuları ne kadar kuvvetliyse o denli karşısında güçlenmek isterdim. Antim olarak hep en safları düşünürüm; Luffy, Garp gibi...

O yüzden Ego Ego No Mi demek istiyorum :)

Şu an için hakinin serideki önemi göz önünde bulunduğunda 1e1 dövüşte hasar almayı azaltan veya iyilrşmr yeteneği olan bir meyve müthiş güç katar ki bu da mistik zoan anka meyvesi serinin en iyi meyvesi olmaya aday. Bu meyve garpta olsaydı şu an korsan denilen unsur sadece poneglyliflerde yazan bir kelimeydi.
lawun meyvesinin özelliklerini tam bilmediğimizden soru işareti yoksa müthiş meyve.
Hakiyle elde edemeyeceğin diğer bir güç unsuru olan hızı veren parıltı meyvesi de en verimli meyvelerden biri.
Karasakalın 2. Meyveyi alması karanlıktan ziyade kendi özelliğinden gibi ondan dolayı hala soru işareti
ek olarak manyetizmanın da sınırı yok gibi ki lavı bile yönlendirebilecek bir meyve. Bence magu magu çok da iyi bir meyve değil.
ama one piece de tarih yazma ya da yazarlık gibi bir meyve olsa ve sınırlı bir alanda ve sınırlı bir mekanda
stediği değişiklikleri yapmaya izin verse dahi çok güçlü olur gibi

Üye silindi 1004

İnsan İnsan Modeli Mistik Zeus Meyvesi

Sanji yerse OP olur.

Çok çeşitli güç, çok güç demek değildir. Duruma ve rakibe uygun seçenekleri tercih edebilme imkanı önemli bir güçtür ancak bu bir yetenek üzerine çalışmaya ayıracağı zamanı azaltır. İki yeteneğe sahip birinin gücü 2+2 = 4 olmayabilir. Bazı durumlarda 3 > 2 + 2

Oden'in eşinin adını unuttum ama onu meyvesinin tersini yapabilen yani gelecek yerine istediği bir geçmişe gitmeni sağlayabilen bir meyve seni yenilmez yapar bence.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık