Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Varlık Çağırma Sanatı Ürkütür Gerer Korkutur.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu işler çok tehlikeli, düşününce insan ürperiyor. Küçükken enişteme onların musallat olduğunu anneannemden duymuştum ama "nasıl olmuş" diye bana anlatmamışlardı. Daha birkaç tane duyduğum vardır ama gerek yok. Kısaca bunlar sakıncalı.

Bu işler çok tehlikeli, düşününce insan ürperiyor. Küçükken enişteme onların musallat olduğunu anneannemden duymuştum ama "nasıl olmuş" diye bana anlatmamışlardı. Daha birkaç tane duyduğum vardır ama gerek yok. Kısaca bunlar sakıncalı.
Halüsinasyon görmüşlerdir. İlla bu durumu yaşamak için psikolojik rahatsızlığa sahip olmaya gerek yok. 3 gün uyumasin biri halüsinasyon görmeye başlıyor

Mezarlıkta kaşık bulmuşluğum var. Böyle iki kaşığı birbirine bağlamışlar, mezara koymuşlar. Çözüp suya firlatmistik. Kaşıkların içine dua yazmışlar falan. Amaçları neydi kim bilir.

Dinlerin bile çok sarsıcı olarak sorgulandığı evrenin insanda soru işaretleri bıraktığı bir dönemde inançsız insanları bu tür şeylere nasıl inandırıcaksınız.

Cin düğününün seslerini duymuştum ben koyde ufakken. Bir de erkek cocuk olunca yaparlarmış eğlence.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık