Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[İnceleme] Usopp'u Sevmek İçin 9 Neden

Bırak yeni dünyayı yeni denize açılan bi adam olsan bile kendini tehlikelere hazırlamalısın kendini yenmelisinki öyle açılasın denize.Usopp u düşününce geri gelmesi iyi bişey :D ama geldik animede 653. bölüme Usopp son bölümdede dedi nasıl sıvışacağımı düşünmeliyim diye. Usopp yeni dünyayı haketmiyor bence ya ölmeli :D Yada kafamda kurduğum saçma şeyler var onları görüp korkusunu yenmeli artık
Ölmesin la:):)La siz nasıl manyaklarsınız elinizde olsa adamın kafayı sopaya geçirip bağıra çağıra gezdireceniz ya :(:(

1 taneyi yazmayı unuttum 10 du yoksa ..:):):)

Yazının tek cümlelik özeti: Usopp'a benziyorsanız Usopp'u sevin.
Luffye benziyorsanız Luffy sevin ozaman ben daha Luffye benzeyeni görmedim.

Usoppa karşı bi sempatim var ama son olaylardan sonra yok olmak üzere eskiden komik diyodum ama artık fazla kaçıyo bu korkaklığı

Luffye benziyorsanız Luffy sevin ozaman ben daha Luffye benzeyeni görmedim.
Sen yazı boyunca Usopp'un bana göre kötü olan niteliklerini güzelleştirmeye çalışarak (Örneğin kaptanına karşı çıkmasını cesaretine bağlamışsın) anlatmışsın ve her maddenin sonunda "Usopp gibi x iseniz Usoop'u sevin" ibaresi kullanmışsın. Hemen hemen 9 madde de aynı. Benim gözlemim bu yönde. Tamamını okudum ve hala Usopp'tan nefret ediyorum. Yine de emeğine sağlık.

Roronoa Zoro

Kami Usopp nasıl sevilmez ki? Tanrıların ödülüne sahip, 500 m. Fiks.

Unknown

Okumadım okumayı da planlamıyorum :/ Usoppu sevmek içinde neden aramıyorum. :artiz:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık